خانه گردشگری این تصاویر روح شما را به رقص وا می دارد!

ایرانگردی به روایت تصویر

این تصاویر روح شما را به رقص وا می دارد!

۹
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
عکسهای زیبا ببینیم تا چشمانمان به زیبایی عادت کند.

بیایید با هم عکسهای زیبا ببینیم. چشم‌مان نوازش شود و روح‌مان به رقص در بیاید. با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باشید تا با هم زیباترین عکسهای ایران را ببینیم و لذت ببریم. انرژی مثبت این عکسهای زیبا تقدیم به همه همراهان مجله اینترنتی پیام دلتا.

 

صبح روز تعطیل را اگر اینجوری آغاز کنیم، تا آخر هفته بعد قبراق و پر انرژی خواهیم بود. چه چیز بهتر از رفتن به یکی از رستوران‌های سنتی دره فرحزاد تهران و خوردن یک صبحانه با این کیفیت و کمیت؟ دره فرحزاد یکی از نواحی گردشگری تهران است.

عکسهای زیبا

 

این خانم دوست داشتنی، دارد از مزرعه گلهایش گل نرگس برداشت می‌کند. لطافت این عکس زیبا تقدیم به شما.

عکسهای زیبا

آبشار چالاچوخور را در تصویر می‌بینید. این آبشار در شهرستان گرمی از توابع اردبیل قرار دارد. در این روزهای گرم، حتی عکس این آبشار هم می‌تواند با روح و روان آدمی بازی کند.

عکسهای زیبا

 

طبیعت کردستان، آن هم در تابستان، چیزی شبیه به بهشت است. باور ندارید؟ تشریف ببرید و با چشم‌های خودتان ببینید. از این عکسهای زیبا بیندازید و یادگاری نگه دارید.

عکسهای زیبا

دشت سوسن در ایذه خوزستان قرار دارد. بهار بهترین فصل برای رفتن به این قسمت ایران است. سفر به این قسمت از ایران را در برنامه‌های خود بگذارید.

عکسهای زیبا

باورتان می‌شود اینجا ایران خودمان است؟ بله این عکس هیجان انگیز در خلیج فارس گرفته شده است. آن هم جزیره هرمز! رنگی‌ترین جزیره ایران که رفتنش روح‌تان را تازه می‌کند! هیجان این عکس زیبا بدرقه راهتان.

عکسهای زیبا

اینجا طاق بستان کرمانشاه است. احتمالا طاق بستان را از این زاویه تاحالا ندیده بودید.

عکسهای زیبا

اینجا طبیعت اطراف ماسال است. بهشت تابستانی ایران.

عکسهای زیبا

این تصویر یک خانه تاریخی در اصفهان است که اکنون به سفره خانه و کافه تبدیل شده است. دوست دارید عصرانه را در کنار یاران جانی، اینجا سپری کنید؟

عکسهای زیبا

خبر دارید ایرانی‌ها یکی از بهترین آشپزهای دنیا هستند و جهانگردانی که به ایران سفر کرده‌اند، خوردن غذاهای ایرانی، مثلا همین قورمه سبزی اشتها برانگیز عکس زیر را، یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های سفرشان عنوان کرده‌اند؟ زیبایی این عکس با همه عطر و بو و طعم و مزه‌اش تقدیم به شما.

عکسهای زیبا

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

درباره شهر جهنمی آمریکا چه می‌دانید؟

در بخش شمالی شهرستان سامیت در ایالت اوهایو آمریکا روستایی قدیمی وجود دارد که به خاطر اتفاق…