ابلاغیه آخوندی مانع بروز فساد در بخش مهندسی ساختمان است

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
309 ابلاغیه آخوندی مانع بروز فساد در بخش مهندسی ساختمان است

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این‌که ابلاغیه وزیر راه از بروز فساد، رانت و امضافروشی جلوگیری می‌کند،گفت: تا پیش از این سازمان نظام مهندسی ساختمان رها و عرصه بر مهندسان تنگ شده بود که با این اتفاق شرایط مهندسان بهتر خواهد شد.

به گزارش مجله ی خبری دلتا: علی رستمیان سبزه‌خانی با اشاره به صدور ابلاغیه اخیر وزیر راه و شهرسازی مبنی بر دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض در ارایه خدمات مهندسی ساختمان اظهار کرد: صدور این ابلاغیه اقدامی بسیار خوب و به جا در عرصه مهندسی بود. بنظرم بهتر است که ابتدا از کارکنان خود وزارت راه و شهرسازی آغاز و در بین سایر دستگاه‌ها ترویج پیدا کند.

وی تصریح کرد: ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی در بین نمایندگان بازتاب بسیار خوبی داشت که امید می‌رود اقدامی سمبلیک نبوده و هرچه سریعتر عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه بدون شک این ابلاغیه از بروز فساد، رانت و امضا فروشی جلوگیری خواهد کرد گفت: تا پیش از این سازمان نظام مهندسی رها و از سویی دیگر عرصه بر مهندسین نیز تنگ شده بود که با این اتفاق راه را برای آن‌ها باز کرده و قطعا شرایط را بهتر از گذشته خواهد کرد.

رستمیان تاکید کرد: قطعا این اقدام باید در تمامی دستگاه‌ها اجرایی و عملیاتی شود چرا که باعث افزایش کارایی در سطح کشور خواهد بود، امید است که اقدام آقای آخوندی سرآغازی برای این فرآیند در کشور باشد

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…