خانه گزارش های ملکی ما همه عضو خانواده دلتا هستیم (+ویدئو)

محمد تقوی در بزرگداشت روز خبرنگار گفت:

ما همه عضو خانواده دلتا هستیم (+ویدئو)

۱۴
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جشن روز خبرنگار در ساختمان مرکزی دلتا
روز خبرنگار

۱۷ مرداد هرسال به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است .

به همین مناسبت مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در تحریریه مجله اینترنتی پیام دلتا برگزار شد و مدیر عامل هلدینگ دلتا از همکاران تحریریه مجله پیام دلتا قدردانی کرد.

“محمد تقوی” مدیرعامل هلدینگ دلتا ، با اظهار امیدواری درباره اینکه مجله دلتا به زودی به عنوان پرمخاطب‌ترین نشریه اینترنتی فارسی زبان دنیا تبدیل می‌شود گفت: “ما در دلتا همگی اعضای یک خانواده بزرگ به شمار می‌رویم. خانواده‌ای که هدف مشترک دارد و در کنار یکدیگر قرار است به زودی به این هدف برسد.”

وی همچنین تحریریه مجله پیام دلتا را به عنوان مهم‌ترین رکن مجموعه دلتا معرفی کرد و افزود: “تحریریه اصلی‌ترین و حساس‌ترین بخش هلدینگ دلتااست. چرا که قرار است به پر بازدیدترین نشریه اینترنتی فارسی زبان تبدیل شویم و این اتفاق نخواهد افتاد، مگر با تلاش خبرنگاران همکارمان در تحریریه”.

محمد تقوی همچنین ضمن تقدیر از اعضای تیم تحریریه و شبکه‌های اجتماعی مجله اینترنتی پیام دلتا اظهار کرد: “خیلی خوشحال هستم که اعضای تحریریه و شبکه‌های اجتماعی مجله اینترنتی پیام دلتا همگی از توانمندترین افراد در بخش های گوناگون هستند.با حضور افراد حرفه‌ای، کارآمد و توانمند در تحریریه مجله دلتا  آینده ای روشن برای این مجله پیش بینی می شود.در این مراسم مدیر عامل هلدینگ دلتا  از خبرنگاران با اهدای گل و هدیه تقدیر کرد.

روز خبرنگار

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…