خانه گزارش های ملکی رهن و اجاره آپارتمان در جردن با چه مبلغی امکان پذیر است؟

محله گردی

رهن و اجاره آپارتمان در جردن با چه مبلغی امکان پذیر است؟

۱۱
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای رهن و اجاره آپارتمان در جردن و آگاهی از قیمت های موجود در این منطقه باید به عواملی مانند متراژ، مصالح به کار رفته در ساختمان و امکانات موجود در آن دقت کرد.
رهن و اجاره آپارتمان در جردن

جردن نام یکی از محله‌های شمالی و مرفه‌نشین تهران است که با داشتن امکانات شهری مطلوب و ساخت و سازهای اصولی، خانه‌های بسیار لوکسی برای رهن و اجاره دارد.

پیشینه نامگذاری

بر اساس ذکر برخی از منابع، علت این نام‎گذاری به خاطر حضور فردی به نام ساموئل مارتین جردن، معلم و مبلغ آمریکایی بوده که در گذشته ریاست کالج آمریکایی تهران که همان دبیرستان البرز کنونی است را برعهده داشته است. این خیابان بعد از انقلاب به خیابان آفریقا و در سال‎های اخیر به بلوار نلسون ماندلا تغییر نام داده است.

موقعیت جغرافیایی منطقه ۳

این منطقه از جنوب به اتوبان‌های همت و رسالت، از غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال تا بزرگراه مدرس، صدر و چمران محدود می‌شود و به لحاظ دسترسی، تقریباً جزو بهترین مناطق تهران به حساب می‌آید.

این منطقه از تهران دارای محله‌های بسیار خوبی است که از جمله آن‌ها می‌توان به محله‌هایی همچون امانیه، جردن، اختیاریه، قلهک، دروس و… اشاره کرد.

موقعیت جغرافیایی جردن

خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه می‎رسد.

مراکز تفریحی و تجاری

در این منطقه علاوه بر مراکز خریدی که در سطح محلات وجود دارد می‎توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

  • مرکز تجاری الهیه
  • مجتمع تجاری امیر
  • پاساژ مدیترانه
  • مرکز خرید آی‌تک
  • مرکز خرید گلشهر

در منطقه جردن نیز معیار و مقیاس قیمت مسکن تابع مسائلی مانند اندازه و متراژ ملک، امکانات، نوع مصالح به کار رفته در ساخت و ساز و سایر عوامل دیگر است، اما بر اساس آخرین آگهی‌های ثبت شده برای رهن و اجاره آپارتمان در جردن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

به‌عنوان مثال یک واحد آپارتمانی ۱۹۰ متری با دو سال عمر بنا و ۳ اتاق خواب به قیمت ۸۰۰ میلیون تومان ودیعه برای رهن کامل آگهی شده است. این ملک نوساز دارای امکاناتی مانند پارکینگ، آسانسور و انباری است و در طبقه سوم این ساختمان واقع شده است.

همچنین آپارتمان ۲۲۰ متری نوساز دیگری با داشتن ۳ اتاق خواب، پارکینگ، آسانسور و انباری با مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان ودیعه و ۸ میلیون تومان اجاره ماهیانه برای رهن و اجاره آگهی شده است.

آپارتمان دیگری با ۱۰۰ متر زیر بنا و ۲ اتاق خواب نیز با قیمت ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه بدون پرداخت اجاره جزو املاک آگهی شده است. این خانه نیز مانند سایر موارد نامبرده دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ، آسانسور و انباری است و در طبقه پنجم این ساختمان واقع شده است.

برای مشاهده املاک بیشتر برای رهن و اجاره آپارتمان در منطقه جردن ایـــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…