خانه گزارش های ملکی گران‌ترین پنت‌ هاوس‌ های دنیا

گران‌ترین پنت‌ هاوس‌ های دنیا

۲۶
7
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در این مطلب با شماری از گران ترین پنت هاوس های دنیا که توسط برخی ثروتمندان خریداری شده اند را می بینید.
گران ترین

گران‎ترین پنت هاوس های دنیا را شماری از ثروتمندان جهان در اختیار دارند.

با افزایش شمار ثروتمندان در سراسر دنیا، بازار خانه ‌های لوکس نیز رونقی دوباره گرفته و قیمت این املاک به ویژه در جنوب شرق آسیا افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش مجله دلتا به نقل از ایسنا در این مطلب با گران‎ترین پنت هاوس های دنیا آشنا می‌شوید:

۱- Odeon Penthouse، مونت کارلو، فرانسه

گران ترین

امکانات عجیب این برج نظیر داشتن لنگرگاه اختصاصی برای هواپیماهای آبی و کشتی های لوکس تفریحی، آن را به گران‎ترین پنت هاوس دنیا با ارزش ۳۳۵ میلیون دلار تبدیل کرده است. این برج دارای منظره ۳۶۰ درجه از شهر و امکانات و تجهیزات آبی کاملا منحصر به فرد است.

۲- One Hyde Park، نیویورک، آمریکا

دومین پنت هاوس گران قیمت دراین فهرست که دارای استخر شخصی به طول ۲۱ متر، منظره ۳۶۰ درجه از شهر نیویورک، سینمای شخصی و نیروی محافظ مخصوص شبانه روزی است ۲۲۵ میلیون دلار قیمت‌گذاری شده است.

۳- Woolworth Tower Residence، نیویورک، آمریکا

این پنت هاوس طراحی منحصر به فردی دارد که آن را به یکی از نمادهای مدرن شهر نیویورک تبدیل کرده است. در طراحی این ساختمان از معماری سبک گوتیک استفاده شده است. پنج پنت هاوس طبقات بالای این برج هر کدام ۱۱۰‌میلیون دلار ارزش دارند.

۴- Wallich residence، سنگاپور

به تازگی یک میلیاردر انگلیسی با خرید یک پنت هاوس به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار در این مجتمع ، رکورد خرید گران‎ترین پنت هاوس در جنوب شرق آسیا را شکست.  این بنا بلندترین برج مسکونی در سنگاپور نیز محسوب می‌شود و دارای یکی از بهترین منظره‌ها از این کلان شهر ثروتمند و توسعه یافته آسیایی است.

۵- Tower one ، دوبی، امارات

این مجتمع در قلب منطقه جمیرا واقع شده است و بهترین پنت هاوس آن ۷۴.۵ میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است.

۶- Opus، هنگ کنگ

یک پنت هاوس واقع در این برج در سال ۲۰۱۶ به قیمت ۶۶ میلیون دلار به فروش رفت تا رکوردار گران‎ترین پنت هاوس منطقه جنوب شرق آسیا باشد. هر چند که پس از مدتی این رکورد در سنگاپور شکسته شد.

۷- One Thousand Museum ، میامی، آمریکا

این مجتمع که توسط معمار مشهور، زاها حدید طراحی شده است دارای منظره ای خیره کننده از شهرمیامی است که هر واحد آن به طور متوسط ۴۹ میلیون دلار قیمت گذاری شده است. واحدها دارای پنج اتاق خواب و شش سرویس بهداشتی و حمام هستند.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…