خانه گزارش های ملکی وام نوسازی بافت فرسوده ؛ متقاضیان دریافت بخوانند

وام نوسازی بافت فرسوده ؛ متقاضیان دریافت بخوانند

۸
6
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
متقاضیان دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسود این خبر را بخوانند و از جزییات دریافت این وام با خبر شوند.
وام نوسازی

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، جزئیات مراحل مختلف دریافت وام نوسازی بافت فرسوده در تهران را تشریح کرد.

به گزارش مجله دلتا به نقل از مهر، رضا نگهبان با بیان اینکه متقاضیان باید چهار مرحله را برای دریافت تسهیلات ساخت در بافت های فرسوده طی کنند اظهار داشت :در مرحله اول آن ها باید به شهرداری مراجعه و از واقع بودن ملک خود در بافت فرسوده و ناکارآمد اطمینان حاصل کنند . به معنای  دیگر متقاضیان در این مرحله باید در این مورد از شهرداری استعلام بگیرند.

وی افزود: در مرحله دوم متقاضیان با مراجعه به سامانه تسهیلات بهسازی و نوسازی http://facility.udrc.ir باید (مدارک شناسایی، سند مالکیت، پروانه ساختمان، استعلام وقوع ملک در سامانه بافت ناکارآمد شهری شهرداری و …) را بارگذاری و ثبت نام  و کد رهگیری دریافت کنند.

رضا نگهبان افزود: در مرحله سوم متقاضیان باید به اداره راه و شهرسازی شهرستان (در شهر تهران سازمان نوسازی شهرداری تهران) مراجعه کنند. در این مرحله آن ها باید اصل مدارک و همچنین کد رهگیری ثبت نام شده در سامانه را همراه با درخواست دریافت معرفی نامه تسهیلات ساخت به بانک های عامل (صدور معرفی نامه) و تأیید آن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران را در اختیار داشته باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خاطرنشان کرد: با تکمیل مدارک و پیمودن این مراحل، متقاضیان در مرحله آخر با مراجعه به سرپرستی بانک عامل می توانند وام نوسازی بافت فرسوده  را دریافت کنند.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…