بستنی را دولپی بخورید!(+ویدئو)

۱۸
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لیمویی؟ زعفرانی؟ قهوه یا توت‌فرنگی؟ شما چه نوع بستنی را بیشتر دوست دارید؟ مراقب انتخاب‌تان باشید تا شخصیت شما لو نرود!
بستنی

بستنی جزء خوراکی‌هایی است که در تابستان داغ حسابی می‌چسبد. مخصوصا اگر شخصیت شما را برملا کند؛ پس اگر به مهمانی می‌روید، مراقب انتخاب طعم و نوع بستنی خود باشید.

به گزارش مجله دلتا، گروهی از روانشناسان روی علایق مردم به بستنی و نوع آن تحقیقاتی انجام داده‌اند و به نتایج جالب شخصیتی درباره افراد دست یافتند که دلتا آن‌ها را به شما می‌گوید.

بستنی

شما چه نوع بستنی را بیشتر دوست دارید؟

 پسته‌ای

اگر بستنی پسته‌ای دوست دارید، شنونده خوبی هستید و تحمل‌تان زیاد است؛ در نتیجه، مشکلات را با شکیبائی پشت ‌سر می‌گذارید و کمتر خشمگین می‌شوید. شما فردی بسیار احساساتی هستید، مشکلات و موقعیت‌های دیگران را به‌خوبی درک می‌کنید و  به همین دلیل روابط خوبی با اطرافیان خود دارید.

 وانیلی

شما فردی تنوع‌طلب هستید و اغلب اوقات براساس انگیزه‌های آنی عمل می‌کنید. از ریسک کردن نمی‌ترسید و از آنجا که توقع زیادی از خود دارید، اهداف بزرگی هم برای خودتان در نظر می‌گیرید. روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت‌بخش است.

گردویی

شما منظم، محتاط و کمال‌گرا هستید، به جزئیات خیلی اهمیت می‌دهید و هیچ‌وقت از قوانین تخطی نمی‌کنید. وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرائی و محافظه‌کاری از ویژگی‌های بارز شمااست. از رقابت کردن با دیگران به‌خصوص در ورزش لذت می‌برید و دوست دارید همیشه رئیس باشید.

 توت‌فرنگی

شما فرد خجالتی هستید، احساساتی بسیار قوی دارید، دقیق، مشکوک، خودرأی و کاملاً درون‌گرا هستید و معمولاً به دلیل ضعف‌ها و اشتباهات زیاد خود را سرزنش می‌کنید.

بستنی

 شکلاتی

شما فردی سرزنده و خلاق هستید و به‌ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاق‎تان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و وجود شما در مهمانی‌ها و مجالس فضا را شاد می‌کند. کارهای یکنواخت شما را کسل می‌کند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید، لذت می‌برید.

 موزی

شما فردی آسان‌گیر هستید و به‌راحتی خودتان را با شرایط جدید تطبیق می‌دهید. دست و دلبازید و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است.

 قهوه

شما حافظه‌ی خوبی دارید؛ هیچ‌وقت اسم‌ها و وقایع گذشته را فراموش نمی‌کنید. زیاد به گذشته فکر می‌کنید و از مرور کردن خاطرات لذت می‌برید. تا حدی درون‌گرا هستید و احساسات خود را به‌راحتی بروز نمی‌دهید.

ویدئوی جالبی از مبلمان وصندلی های طراحی شده بصورت کیک، شکلات و بستنی:

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در سلامتی

همچنین بخوانید

مضرات باورنکردنی چای که هرگز نمی‌دانستید!

اگرچه مصرف چای به میزان متعادل، انتخابی بسیار سالم برای بیشتر افراد است؛ اما مصرف بیش از ح…