وب سایت دلتا، تولدی تازه

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

اول بهمن ماه ۹۶ وب سایت ملکی دلتا، با نگرش و ایده های مبتکرانه  از نو متولد شد.

وب سایت ملکی دلتا ، به عنوان الگویی وزین و ارزشمند در صنعت نوین املاک ، همچنان پر توان به سوی آینده ای روشن و سرشار از موفقیت  به مسیر رو به تعالی خود ادامه می دهد.

Delta.ir پس از سال ها تلاش بی وقفه و موفق در ارائه خدمات شایان به هموطنان گرانقدر ، که به همت و پشتکار “محمد تقوی ” به عنوان بنیانگذار صنعت علمی املاک در کشور تاسیس و راه اندازی شده است ،هم اکنون نیز با پشتیبانی گروه املاک دلتا و بهره مندی از دانش کارشناسان ، متخصصان و مهندسان کار آزموده  و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها  در حوزه  معاملات املاک ، با ایده ها و برنامه ریزی های نوین  ، همچنان به راه پر افتخار خود در ارائه خدمات مناسب و گسترده به جامعه ایرانی ادامه می دهد .

به پاس قدردانی از زحمات همه  دست اندرکاران دربرنامه ریزی و راه اندازی وب سایت دلتا ، روز جمعه  ۲۹ دیماه ۹۶ مراسم گرامیداشتی به دعوت مدیرعامل گروه دلتا و با حضور کارکنان واحد IT بر گزار شد .

در این مراسم محمد تقوی ضمن سپاسگزاری از زحمات همکاران که در موفقیت های بی شمار وب سایت دلتا درارائه خدمات شایسته به عموم کاربران سهمی به سزا داشته اند ، همه مسئولان و دست اندرکاران  وب سایت جهانی دلتا را به تلاشی مضاعف در جهت ادامه مسیر موفقیت آمیز  وب  سایت ملکی دلتا  فرا خواند.

 

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…