خانه گردشگری چه کسی گفته دایناسور ها منقرض شده‌اند؟

تهران گردی

چه کسی گفته دایناسور ها منقرض شده‌اند؟

۱۸
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در پارک دایناسورها بیشتر اوقات بچه‌های مهدکودکی و مدرسه‌ای را می‌بینید که برای بازدید آمده‌اند. لطفا بیشتر ملاحظه آنها را بکنید.
دایناسور

تهران دایناسور دارد. آن هم نه یکی و نه دو تا! خیلی زیاد. باور نمی‌کنید؟ با مجله گردشگری دلتا به مقر دایناسور های تهران سفر می‎کنیم. با ما همراه باشید. خوش می‌گذرد.

دایناسور

ژوراسیک پارک کجاست؟

ژوراسیک پارک یکی از پارک‌های جدید تهران است که صرفا برای به نمایش گذاشتن دایناسور ها و حیوانات عجیب الخلقه و عظیم الجثه هزاران سال قبل ساخته شده است. جایی که می‌تواند یک مقصد عالی برای وقت گذرانی در یک عصر دل انگیز تابستانی باشد. به ویژه اگر شما مادر و پدرهایی هستید که فرزند دارند. چه چیزی هیجان انگیزتر از سفر به دوران ژوراسیک، یعنی آن زمانی که دایناسورها روی زمین زندگی می‌کردند، برای فرزندان‎تان می‌توانید تدارک ببینید؟ البته اگر فرزند دارید، بازدید از باغ موزه قصر، جایی که فرزندتان می‌تواند یک دل سیر پلیس بازی کند، را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین هیومن پارک جایی است که هم می‌توانید با بچه‌های‌تان خوش بگذرانید و هم کلی مطالب جدید به آن ها یاد بدهید.

حتی اگر فرزند ندارید، باز هم رفتن به ژوراسیک پارک تهران و تماشای دنیای دایناسور ها از نزدیک، روزتان را می‌سازد. دیدن موجودات عظیم الجثه‌ای که به میلیون‌ها سال قبل تعلق دارند اما الان دارند جلوی چشم‌تان تکان می‌خورند، واقعا دلهره آور و جذاب است.

دایناسور

در ژوراسیک پارک چه می‌گذرد؟

به ژوراسیک پارک، پارک دایناسورهای متحرک هم می‌گویند. اسمش هم حتی هیجان انگیز است و آدم را وسوسه می‌کند که همین الان کفش و کلاه بپوشد و راهی این پارک شود. در ژوراسیک پارک تهران ۲۸ دایناسور متحرک وجود دارد. حالا فکرش را بکنید وقتی با یکی از همین جنابان دایناسور چشم در چشم شده‌اید، پلک بزند و دهانش را برای شما باز کند و برای آشنایی بیشتر دستش را به سمت شما جلو بیاورد! جز هیجان انگیز چه اسمی می‌شود روی این اتفاق گذاشت؟ حالا اگر بدانید جلوی چشم‌تان قرار است یک نوزاد دایناسور از تخمش بیرون بیاید و به دنیا سلام کند، دیگر حتما نفس‌تان در سینه حبس می‌شود. همه این‎ها نشان می‌دهد اگر به ژوراسیک پارک تهران سفر نکنید، به خودتان کم لطفی‌ کرده و  از دیدن  اتفاقات بی‌نظیری محروم شده‌اید.

دایناسور

 کی برویم پارک ژوراسیک؟

پارک ژوراسیک در شمال تهران قرار دارد. جایی بالای محله سعادت آباد. این مجموعه همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. قیمت بلیط آن خیلی گران نیست. اما اگر دنبال قیمت مناسب‌تری هستید، از سایت‌های تخفیف گروهی استفاده کنید. مخصوصا اگر قصد دارید به صورت دسته جمعی به پارک بروید و همه هم مهمان شما هستند!

 • شهر مردگان

  در این شهر، مرده‌ها سکونت دارند!

  وقتی به این شهر می‌روید خانه‌های سفید رنگ کوچکی را در مقابلتان می‌بینید که در واقع دخمه‌ها…
 • والنسیا و سرگرمی‌های عجیب و غریبش!

  در سفر خود به اسپانیا بعد از اینکه تمام جاذبه‌های بزرگ را از لیست فعالیت‌هایتان خط زدید، ن…
 • شهر آبی استیلتزویل

  شهری که روی آب شناور است

  به طور معمول شهرها در نقاطی مانند کرانه رودخانه‌ها، دشت‌های وسیع، دامنه کوه‌ها، کنار جاده‌…
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

در این شهر، مرده‌ها سکونت دارند!

وقتی به این شهر می‌روید خانه‌های سفید رنگ کوچکی را در مقابلتان می‌بینید که در واقع دخمه‌ها…