خانه دکوراسیون با مزیت های کاغذ دیواری پشت چسب دار آشنا شوید

دکوراسیون داخلی

با مزیت های کاغذ دیواری پشت چسب دار آشنا شوید

۱۶
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کاغذ دیواری‌های پشت چسب دار به دلیل داشتن چسب، زمان کمتری برای نصب نیاز دارند و خودتان نیز می‌توانید به راحتی آن‌ها را بچسبانید.
کاغذ دیواری پشت چسب دار

این روزها از کاغذ دیواری‌ پشت چسب دار در منازل، آپارتمان‌ها، مراکز اداری، کلینیک‌ها و … استفاده می‌شود. این نوع کاغذ دیواری‌ها بر خلاف سایر کاغذ دیواری‌های متداولِ موجود در بازار، به راحتی قابل نصب هستند.

این کاغذدیواری‌ها کار را برای بازسازی و تغییر سریع دکوراسیون خانه راحت‌تر کرده‌اند و شما برای انجام این کارها دیگر مجبور به صرف هزینه‌های بالا یا زمان‌های طولانی نیستید.

استفاده از این کاغذها علاوه بر صرفه جویی در موارد یاد شده از انجام مراحل سنگین کاری مانند جمع کردن تمام اسباب و اثاثیه، فرش‌ها و وسیله‌های موجود برای رنگ آمیزی منزل نیز جلوگیری می‌کند.

کاغذ دیواری پشت چسب دار

 

خوب است بدانید که رنگ‌ها مواد شیمیایی دارند و ممکن است برای سلامتی شما و یا فرزندان‌تان خطرناک باشند، اما این کاغذ دیواری‌ها بدون هیچ آسیبی به راحتی قابل نصب و جابه‌جایی هستند.

 در ادامه گزارش به بیان برخی از ویژگی‌های کاغذدیواری پشت چسب دار خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های کاغذ دیواری پشت چسب دار:

۱.نصب سریع و آسان (بدون نیاز به نصاب و چسب مخصوص)

۲.دارای فیلم آموزشی نصب

۳.قابل نصب روی هر نوع سطح صاف مانند: گچ، رنگ، چوب، فلز، سرامیک

۴.بادوام و مقاوم

۵.هزینه کم و کارایی بالا

۶.تنوع طرح

۷.قابل شستشو

۸.طرح برجسته و ضدخش (بدون خراش و پارگی دراثر شستشو)

۹.ضدآب (مناسب کف و دیوار آشپزخانه، حمام یا دستشویی)

۱۰.قابل استفاده در منازل، فروشگاه، اماکن عمومی، رستوران و …

۱۱.اندازه هر رول عرض۶۰ به طول ۲۵ متر

علت افزایش استفاده از کاغذ دیواری پشت چسب دار

برجسته‌ترین امتیاز کاغذ دیواری‌ پشت چسب دار، راحتی در استفاده از آن‌ها است. این نوع کاغذ دیواری‌ها طوری طراحی شده‌اند که قابل جابه‌جایی هستند.

همچنین این نوع از کاغذ دیواری‌ها به دلیل داشتن چسب، زمان کمتری برای نصب نیاز دارند و خودتان نیز می‌توانید به راحتی آنها را بچسبانید. بنابراین با احتساب اینکه نصب این نوع از کاغذ های دیواری آسان است و نیاز به پرداخت هزینه به نصاب ندارید، قیمت مقرون به صرفه‌تری دارند.

از سوی دیگر، کاغذ دیواری‌های متداول ممکن است سریع از مد بیفتند، اما این نوع کاغذها به علت تنوع طرح و رنگ بسیار بالا، به راحتی قابل استفاده و تعویض هستند.

در نتیجه برای تعویض این کاغذ دیواری‌ها نیازی به کمک ندارید و خودتان هم می‌دانید به راحتی با انتخاب بهترین نوع این کاغذها برای اتاق خواب ، اتاق خواب کودکان، سالن پذیرایی، آشپزخانه و… از آن‌ها استفاده کنید.

آیا کاغذ دیواری‌ پشت چسب دار فقط برای دیوار هستند؟

قطعاً پاسخ منفی است. از این کاغذ دیواری‌ها، برای عوض کردن سریع ظاهر دیوار و تمام سطوح می‌توان استفاده کرد. مثلاً می‌توانید ظاهر کمد وسایل کودکان یا قفسه‌های کتاب را با چسباندن چند نوع از این کاغذ دیواری‌ها کاملاً عوض کنید.

همچنین یک دیوار خاص از خانه، اتاق خواب یا اتاق کار، پیش خوان آشپزخانه و هر سطح صاف دیگری که هر روز جلوی چشمتان است را نیز می‌توانید به راحتی تغییر دهید.

کاغذ دیواری سه بعدی

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

همه چیز در مورد شلف های آشپزخانه

در آشپزخانه به جای استفاده از کابینت‌های معمولی، می‌توانید از شلف و طبقات مختلف استفاده کر…