خانه گردشگری بدون ویزا به آلمان سفر کنید!

ایرانگردی , روستاهای عجیب ایران

بدون ویزا به آلمان سفر کنید!

۳۱
13
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خیلی بامزه است که ما در همین ایران خودمان چهار تا آلمان داریم. مگر نه؟
آلمان ایران

حتی بدون داشتن ویزای شینگن، به راحتی به آلمان سفر کنید و کلی خوش بگذرانید. می‌پرسید چگونه؟ با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می‌شود بدون داشتن ویزا، خیلی ارزان و آسان به آلمان‌های متعددی سفر کرد!

خودمان آلمان داریم

در ایران تاکنون چهار آلمان کشف شده است که تعداد آن حتی در زمانی که دیوار برلین، آلمان را به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم کرده بود، بیشتر است. آلمان‌های ایران همگی روستاهای هدف گردشگری هستند و حتی قدیم و جدید هم دارند! چیزی که خود کشور آلمان هم ندارد. با ما همراه باشید تا دراین باره بیشتر بدانید. شاید برای‌تان جالب باشد اگر بدانید ایران حتی میامی هم دارد! بخوانید و باورتان بشود. شاید حتی دوست داشته باشید به کازابلانکای ایران هم سفر کنید.

آلمان ایران

 شماره یک

اولین آلمان ایران فقط کمی با فرودگاه بین المللی رشت فاصله دارد. روستایی زیبا و ییلاقی است و کلی در آن ویلا سازی شده است. گفته می‌شود در جنگ جهانی دوم، این محدوده به عنوان اقامتگاه سربازان نازی مورد استفاده قرار می‌گرفت. از این رو نامش را چنین گذاشتند. این روستا الان حدود ۴۰۰ نفر جمعیت دارد که همگی واقعا آلمانی هستند. حتی نام خانوادگی خیلی از اهالی “آلمانی” است. این روستا به محله معروف گلسار هم راه دارد. جایی بسیار خنک است و جان می‌دهد برای فرار از گرمای تابستان!

 شماره دو

دومین آلمان ایران هم قدیم دارد و هم جدید. آنها در آذربایجان شرقی و توابع اهر قرار دارند. در زبان ترکی به سیب، آلما می‌گویند و چون در این روستا باغ های سیب زیادی وجود دارد، به “آلمان” نامگذاری شده‌است.

آلمان ایران

 شماره سه

سومین آلمان ایران در آذربایجان شرقی و روستای شلماش قرار دارد. اگر اهل طبیعت گردی باشید، حتما می‌دانید آبشار شلماش کجاست. روستا هم همان حوالی و نزدیک آبشار است. از آنجا که الان فصل سفر به آذربایجان غربی و بازدید از آبشار شلماش است، می‌توانید بدون ویزا و پاسپورت به آلمان‌شان هم سفر کنید.

 شماره چهار

چهارمین آلمان ایران هم در آذربایجان غربی واقع شده. این روستا نزدیک ارومیه است و آباد است! باور نمی‌کنید؟ تابلوی آن را ببینید.

آلمان ایران

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دریاچه‌ای با ۲ میلیون عروس دریایی!

دریاچه‌های موجود در سطح این جزیره در پالائو به وسیله شکاف در صخره‌های آهکی به اقیانوس راه …