تهران گردی

هیومن پارک، سفری هیجان انگیز به درون بدن انسان

۱۸
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
هیومن پارک تهران، بزرگ‌ترین و کامل‌ترین پارک بدن انسان در آسیا است.
هیومن پارک

“الو سفرهای علمی”؟ بله، این جمله برای همه دهه شصتی‌ها و هفتادی‌ها آشنااست. خانم فریزل، اتوبوس مدرسه زردرنگش و سفرهای هیجان انگیز علمی که با بچه‌های مدرسه می‌رفتند، چیزی نیست که به راحتی فراموش شود. هیومن پارک تهران، چه بخواهید و چه نخواهید شما را به یاد این کارتون دوست داشتنی می‌اندازد. پارکی که در آن بدون اینکه لازم باشد به اندازه یک سلول کوچک شوید، می‌توانید درون بدن انسان به گردش بپردازید. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا این بار به درون بدن انسان سفر کنیم.

هیومن پارک

هیومن پارک یعنی چی؟

یعنی پارکی که در آن بدن انسان به نمایش گذاشته می‌شود. برای چه؟ برای اینکه آدم‌ها به ویژه کودکان، با عملکرد بدن انسان و اعضای درونی جسم آشنا شوند. تا پیش از ساخته شدن چنین پارک‌هایی، فیلم‌ها و کارتن‌ها بودند که این موضوع را به بچه‌ها  نشان می‌دادند. قهرمانان داستان، به اندازه یک سلول کوچک می‌شدند و به هر طریق خودشان را درون بدن انسان می‌رساندند و اتفاقات عجیب و غریب و هیجان انگیزی می‌افتاد که حسابی سرگرم کننده بود.

هیومن پارک مجموعه دارآباد، یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین مراکز گردشی و تفریحی پایتخت است. به ویژه برای آن‎ها که بچه دارند. آن هم از نوع کنجکاو! البته باغ موزه قصر هم جایی است که کودکانتان با “پلیس بازی” به هیجان می‌آیند.

هیومن پارک

در هیومن پارک چه اتفاقی می‌افتد؟

بازدید شما از هیومن پارک، از گوش آغاز می‌شود. سپس به سه راهی حلق می‌رسید. وقتی وارد بینی شدید، با پدیده‌ هیجان انگیزی روبه‌رو می‌شوید! جلوی چشم‌تان “عطسه” اتفاق میفتد. در معده گردش می‌کنید، با عملکرد قلب و ریه آشنا می‌شوید و در نهایت، با قدم زدن در روده‌ها سفرتان تمام می‌شود.

دانشجوهای آشنا به فیزیولوژی بدن انسان، همراهان شما در این سفر هیجان انگیز هستند. آن‎ها با حوصله، دقت و کاملاً درست درباره بدن انسان به شما اطلاعات می‌دهند. اگر می‌خواهید با هزینه کمتری این پارک را ببینید، از سایت‌های تخفیف استفاده کنید. آن‎ها معمولاً پیشنهادات هیجان انگیزی از نظر مالی دارند.

هیومن پارک در همه روزهای هفته قابل بازدید است. در روزهای تعطیل، ساعات بازدید کمتر از روزهای دیگر است. مجموعه دکترلند هم در کنار هیومن پارک قرار دارد. آنجا هم برای بچه‌ها جالب است.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

وسایل مورد نیاز سفر چیست؟

در هیچ دوره‌ای سفر رفتن مثل امروزه چشمگیر نشده بود و همان‌طور که می‌دانید گشتن و گردش به ص…