محله گردی

نرخ اجاره خانه های کوچک در تهران چند است؟

۱۰
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با توجه به نرخ رشد اجاره خانه بسیاری از مردم به دنبال رهن و اجاره‌ی آپارتمان‌های کوچک هستند.
اجاره خانه های کوچک در تهران

این روزها نرخ اجاره خانه های کوچک در تهران اجاره بهای آپارتمان‌های متراژ متوسط به حدی بالا است که برخی برای پرداخت هزینه کمتر به سوی خانه‌های کوچک کشانده شده‌اند. مخصوصاً خانواده‌های کم درآمد یا زوج‌های جوانی که به تازگی زندگی خود را آغاز کرده‌‌اند.

بنابراین، خانه‌های کم متراژ به طور معمول مشتریان و طرفداران زیادی دارد و بازار آن به نسبت سایر خانه‌ها و آپارتمان‌های موجود، پر رونق‌تر است.

بررسی وضع اجاره خانه‌های کم متراژ در تابستان امسال در مناطق مختلف تهران حاکی از آن است که، برای اجاره این خانه‌‌ها بسته به هر منطقه، باید مبالغ متفاوتی پرداخت شود.

مثلاً برای اجاره‌ی یک واحد آپارتمان ۵۰ متری در دروس با ۱۳ سال عمر بنا باید حدود ۵۰ میلیون تومان پول پیش و حدود ۳ میلیون تومان پول اجاره داشته باشید.

همچنین خانه‌ای ۴۹ متری در سهروردی شمالی با یک اتاق خواب با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان برای رهن کامل آگهی شده است. این آپارتمان نقلی نوساز بوده و دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ و آسانسور است.

مورد دیگر مربوط به آپارتمانی ۵۰ متری با ۴ سال عمر بنا در خیابان وحیدیه تهران است که می‌توان با مبلغ ودیعه‌ای در حدود ۳۰ میلیون تومان و مبلغ ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اجاره برای رهن آن اقدام کرد.

در یکی دیگر از محله‌های پایتخت به نام خیابان گرگان نیز خانه‌ای با متراژ ۴۵ متر را می‌توان با مبلغ ۵۰ میلیون تومان ودیعه و ۶۰۰ هزار تومان اجاره رهن کرد.

در روزهای گذشته نیز ملکی ۵۰ متری در خیابان شمشیری تهران با ۶۰ میلیون پول پیش برای رهن آپارتمان آگهی شده است.

خیابان وزرا نیز آپارتمان‌های کوچکی دارد که با داشتن ۴۰ میلیون پول پیش و پرداخت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره می‌توان برای رهن و اجاره یک واحد آپارتمان ۵۰ متری با امکانات پارکینگ، آسانسور و دسترسی خوب شهری در آن اقدام کرد.

برای جست و جوی ملک ، مشاهده‌ی موارد بیشتر و یافتن آپارتمان دلخواه خود در محله‌های مختلف تهران به وب سایت ملکی دلتا مراجعه کرده و یا در ایـــــنجــــا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

تزیین گلدان در خانه با ایده‌های ساده و ارزان

گلدان‌های زیبا و منحصربه‌فرد جذابیت و زیبایی گیاهان خانه شما را دوچندان می‌کنند. برای تغیی…