مصطفی قلی خسروی دوباره سکان املاک کشور را به دست گرفت

۰
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
مصطفی قلی خسروی دوباره سکان املاک کشور را به دست گرفت

 در مراسمی که سه شنبه ۲۱ آذر در دفتر مرکزی اتحادیه سراسری مشاوران املاک تهران برگزار شد، مصطفی قلی‌خسروی به صورت رسمی یک بار دیگر سکان هدایت صنعت املاک کشور را به دست گرفت.

به گزارش مجله خبری دلتا: بخش نخست این مراسم، به معارفه رییس  اتحادیه  با کارکنان دفتر اختصاص داشت که مصطفی قلی خسروی در سخنانی خطاب به همکاران خود اظهار امیدواری کرد که در دوره پیش رو، با همت و اراده بیشتر، گام هایی موثردر جهت ارتقای صنعت املاک کشور برداشته شود.

حاضران در بخش دوم مراسم را همکاران آژانس های املاک تهران و سراسر کشور واعضای اتحادیه تشکیل می دادند که طی آن قلی خسروی با اشاره به وضعیت پیش روی صنف املاک گفت: باید در این دوره برخی از موانع موجود برسر راه فعالیت موثر همکاران و اعضای اتحادیه، با تلاش گروهی اعضای صنف، از میان برداشته شود.

به گفته وی، یکی از مواردی که ناخرسندی اعضای اتحادیه را فراهم کرده ، مالیات برارزش افزوده است که امیدواریم بتوانیم از طریق مجاری قانونی و فعالیت های پی‌گیر، این مساله را حل کنیم.

در میانه مراسم، حسام عقبایی، رییس سابقه اتحادیه و عضو فعلی هیات مدیره نیز گزارش کوتاهی درخصوص وضعیت فعلی اتحادیه و فعالیت های صورت گرفته در دوره گذشته ارائه کرد.

دیدارهای دوستانه و گپ وگفت های خصوصی اعضای اتحادیه با همکاران و تبریک به رییس تازه اتحادیه، و مراسم خداحافظی پایان بخش این رویداد مهم در حوزه املاک کشور بود.

در ادامه گزارش تصویری مجله خبری دلتا را از این مراسم مشاهده می‌کنید:

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…