چیدمان دفتر‌ کار کوچک

۶
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با رعایت اصول چیدمان دفتر‌کار کوچک در دکوراسیون اداری، فضایی شیک و مدرن خواهید داشت.
دکوراسیون اداری

شاید تصور کنید طراحی دفتر‌کار با متراژ کوچک مشکل است، اما اگر به برخی از تکنیک‌ها و اصول طراحی در فضاهای کوچک توجه کنید و قواعد و اصول کاربردی را مد‌نظر داشته باشید، شاهد به‌وجود آمدن فضایی شیک و مدرن خواهید بود.

طراحی دکوراسیون دفتر‌‌‌‌‌‌‌‌‌کار کوچک و مدرن

دکوراسیون اداری

در طراحی دفتر‌کار قبل از هر چیز رنگ دیوارها و رنگ وسایل را انتخاب کنید. دیوارها بخش مهمی از دفتر کار هستند که در کوچک یا بزرگ به‌نظر رسیدن دکوراسیون نقش بسزایی دارند. بهتر است برای دیوار، کفپوش و سقف دفتر‌کار با متراژ کوچک، از رنگ‌های روشن نظیر سفید، کرم، لیمویی و بژ استفاده کنید. علاوه بر رنگ دیوارها، رنگ وسایل نیز تأثیرگذار است. بنابراین بهتر است در فضای دفتر‌کار کوچک از وسایلی با رنگ‌های تیره استفاده کنید تا وسایل کوچکتر به نظر برسند و ترکیب رنگ‌های تیره و روشن تضاد زیبایی در طراحی داخلی دفتر کار ایجاد کند.

طراحی نورپردازی در دفتر‌‌‌کار با متراژ کوچک

دکوراسیون اداری

یکی دیگر از نکاتی که در طراحی محیط‌های کاری کوچک باید مورد توجه قرار بگیرد، طراحی نورپردازی است. در اینگونه محیط‌ها بهتر است از نورپردازی سه بعدی استفاده کنید تا محیط کار بزرگتر به‌نظر برسد. نورهای مخفی و چراغ‌های هالوژنی که در سقف تعبیه می‌شوند، می‌توانند انتخابی ایده‌آل برای نورپردازی محیط‌های کوچک کاری باشند.

چیدمان دفتر‌کار با فضای کوچک

دکوراسیون اداری دفاتر‌‌کار با متراژ کوچک باید به شیوه‌ای اصولی انجام شود. بهتر است از میزهایی با طراحی کاربردی استفاده کنید تا بیشترین استفاده را از فضای دفتر‌کار داشته باشید. مبلمان و صندلی‌های این دفاتر بهتر است ظریف و ساده باشند تا فضای کمتری اشغال کنند. علاوه بر‌این ها‎؛ سایر وسایل مورد نیاز نیز باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که با چیدمان محل کار هماهنگی داشته باشند و فضای کمتری بگیرند.

منبع: زیبایی خانه

 

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

در خانه ژل حالت‌دهنده ابرو بسازید

ساختن ژل ابرو در خانه به شما کمک می‌کند همیشه ابروهای مرتبی داشته باشید. ژل ابرو برای زیبا…