۹ نکته طلایی برای انتخاب مبل تختخواب شو

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
امروزه مبل تختخواب شو محبوبیت بسیاری دارد، اما هنگام خرید آن باید نکاتی را در نظر داشت تا مبل از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.
مبل تختخواب شو

امروزه بسیاری از ساختمان‌ها و یا آپارتمان‌ها در ابعاد کوچک طراحی می‌شوند. طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های کوچک بسیار بحث‌برانگیز است. بسیاری از افراد هنگام طراحی دکوراسیون منزل خود دچار سردرگمی می‌شوند که چگونه می‎توان از حداقل فضا، بیشترین استفاده را کرد. یکی از راهکارها، استفاده از مبل تختخواب شو است.

مبل تختخواب شو

به گزارش مجله دلتا برگرفته از نکت؛ همان‌طور که از اسم این محصول پیداست مبل تختخواب شو، قابلیت تبدیل به مبل و تختخواب را دارد. برای تهیه یک مبل مناسب باید نکاتی را درنظر داشته باشید که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم.

  1. ابتدا به فضایی که قرار است مبل تختخواب شو در آن قرار بگیرد توجه کنید سپس با توجه به میزان فضا، تعداد مبل‌های تختخواب شو را انتخاب نمایید.
  2. این مبل در مدل‌های ال، دو نفره، سه نفره و حتی یک نفره در بازار موجود است.
  3. حتماً برای خرید مبل تختخواب شو به مارک‌ها یا فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید تا محصول خریداری شده، دارای ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش باشد.
  4. جنس پارچه مبلمان تختخواب شو بسیار مهم است؛ چون در طول شبانه روز مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ پس باید پارچه آن از جنس مرغوبی باشد.
  5. دقت داشته باشید که از فوم سرد در ساخت مبل استفاده شده باشد؛ زیرا فوم سرد مرغوبیت، دوام و انعطاف‌پذیری بیشتری دارد.
  6. اگر قرار است افراد مسن و یا سالمند از مبل تختخواب شو استفاده کنند بهتر است تشک‌هایی که نرم‌تر و راحت‌تر است، انتخاب شوند. به‌طورکلی تعیین کنید که محصول مورد نظر بیشتر مورد استفاده چه کسی است.
  7. استحکام فنر و اسکلت مبل تختخواب شو بسیار مهم است. به‌دلیل استفاده مکرر در طول شبانه‌روز، می‌بایست استحکام محصول مورد نظر، بالا باشد.
  8. اطمینان حاصل کنید که مبل تختخواب شو به‌راحتی باز و بسته می‌شود؛ درواقع مکانیزم مناسبی داشته باشد تا هنگام استفاده پس از مدت اندکی با مشکل مواجه نشوید.
  9. کیفیت تشک را مد نظر بگیرید و آن‌را بررسی کنید. تشک این مبلمان باید به گونه‌ای باشد که آسایش را در شب برای شما فراهم آورد و همه ابعاد بدن را به‌خوبی محافظت کند.
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش‌هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خا…