خانه دکوراسیون ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی

ایده هایی برای دکوراسیون تابستانی

۱۰
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
همیشه برای داشتن دکوراسیونی متفاوت نیاز به صرف هزینه های بالا نیست. بلکه گاهی اوقات تنها با تکیه بر خلاقیت، می‎توان خانه را به بهترین شکل ممکن چید.
دکوراسیون تابستانی

با سپری شدن نیمی از فصل بهار کم‎کم به روزهای گرم تابستان نزدیک می‎شویم. فصلی که از سرشار از رنگ‎های شاد است و بعد از پشت سر گذاشتن روزهای سرد زمستان، استفاده از گرمای خورشید لطف دیگری دارد.

اما شاید شروع این فصل بتواند بهانه‎ی خوبی برای داشتن دکوراسیون تابستانی باشد. همان‎طور که می‎دانید تغییر دکوراسیون در ایام مختلف سال، علاوه بر ایجاد تنوع در محیط زندگی، می‎تواند شادابی و نشاط را به خانه‎ها هدیه دهد. پس خالی از لطف نیست که با بهره‎گیری از رنگ‎ها و اِلمان‎های تابستانه خانه‎تان را تغییر دهید.

در وهله اول برای داشتن دکوراسیون تابستانی باید لیستی از نیازها و هزینه‎های مصرفی‎تان تهیه کنید. ما نیز در این گزارش ایده‎های جالبی را به شما نشان خواهیم داد.

نصب تابلو

گاهی اوقات برای ایجاد تغییرات در خانه نیاز به صرف هزینه‎های بالا نیست، بلکه با استفاده از ترفندهایی ساده، می‎توان به جذابیت مد نظر دست پیدا کرد.

یکی از این ایده‎های ساده، اما کاربردی نصب تابلو است. تابلوهای رنگیِ نصب شده روی دیوار می‎توانند خانه را از وضعیت یکنواخت خود خارج کرده و رنگ و بوی بی‎مثالی را به خانه‎های شما هدیه دهند.

دکوراسیون تابستانی

گل ها

استفاده از گل‎های طبیعی علاوه بر خوش بو کردن خانه به شاداب شدن فضای زندگی نیز کمک می‎کند. با نزدیک شدن ایام تابستان، تنوع گیاهان و گل‎های موجود در طبیعت نیز بیشتر می‎شود و این خود عاملی مهم برای تزیین خانه با گل‎های طبیعی و داشتن دکوراسیون تابستانی است.

دکوراسیون داخلی

هنر دست کودکان

استفاده از آثار دست ساز یا نقاشی کودکان از دو جنبه مهم و حائز اهمیت است. اول اینکه می‎تواند دکوراسیون تابستانی شما را کامل کند و دوم اینکه در بالا بردن اعتماد به نفس کودکان نقش مهمی دارد.

دکوراسیون خانه

رنگ های شاد

رنگ‎ها تاثیرات روانی بسیاری دارند، تا جایی که استفاده از رنگ‎های گرم و شاد می‎تواند در بهبود روحیه و حال انسان‎ها نقش بسیار مهمی را بازی کند. علاوه بر این با انتخاب رنگ‎ها و به کاربردن آنها در خانه‎تان می‎توانید با کمترین هزینه، دکوراسیون خانه‎ی خود را عوض کنید. برای مثال می‎توانید صندلی مطالعه‎ی خود را با یک روکش قرمز یا با پارچه‎های گل‎دار نو کنید. همین تغییر کوچک و ساده می‎تواند جلوه‎ای تابستانه به خانه شما ببخشد.

رنگ در دکوراسیون

برگرفته از سایت: پویانو

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد معماری و دکوراسیون، دکوراسیون، از  مجله دلتا دیدن کنید.

 • رنگ گرم در دکوراسیون

  رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

  یکی از سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از رنگ‌های گرم است. در واقع شما به منظور استف…
 • انتخاب رنگ اتاق خواب

  بهترین رنگ اتاق‌خواب

  اتاق خواب یک فضای شخصی در خانه است، بنابراین باید به درستی تزئین و طراحی شود تا در حریم خص…
 • محل قرارگیری تلویزیون

  بهترین مکان تلویزیون در نشیمن

  انتخاب بهترین مکان برای گذاشتن تلویزیون در منزل جدید از دغدغه‌های بسیاری از افراد است . قر…
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

یکی از سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از رنگ‌های گرم است. در واقع شما به منظور استف…