خانه گزارش های ملکی ۸ نکته طلایی برای اینکه کارآفرین موفق باشیم

۸ نکته طلایی برای اینکه کارآفرین موفق باشیم

۱۵
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محمد تقوی مدیرعامل هلدینگ دلتا در آخرین سخنرانی خود در جشن ماهانه دلتا، با اذعان به این مطلب که سالهااست دیگر برای کسب درآمد کار نمی‌کند، هشت نکته طلایی را که طی 4 دهه فعالیت برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق به کار برده است بیان کرد.
کارآفرین موفق

کمتر کسی است که در بخش‌های  صنعت املاک کشور فعال و نام محمد تقوی مدیرعامل هلدینگ دلتا را نشنیده باشد. این کارآفرین باسابقه و مدیرعامل وب سایت دلتا طی سخنانی در جشن برترین‌های هلدینگ دلتا در فروردین‌ امسال ۸ نکته طلایی را درباره ویژگی‌های یک کارآفرین موفق این گونه بیان کرد:

کارآفرین موفق بازنشسته نمی شود

۱- اولین قدم برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق این است که، تلاش و پشتکار را اساسی‌ترین عامل موفقیت بدانید.

۲-  ترکیب تلاش و پشتکار با خلاقیت باعث خواهدشد تا بازارهای جدیدی را کشف کنید یا بسازید. استفاده از راهکارهای خلاقانه؛ انعطاف در کار را برایتان همراه خواهد داشت.

۳- فارغ از جایگاه و نوع شغل، در ذهنتان تصور کنید یک تاجر و صاحب کار خود هستید. این دیدگاه باعث توجه بیشتر شما به زوایای پنهان کارتان می‌شود و در بلند مدت تاثیری شگرف در پیشرفت شما خواهد داشت.

۴- هنر مدیریت یک کارآفرین یا یک تاجر موفق می‌تواند ضعف‌های کارش را که ناشی از جبر موقعیت مکانی و امثال آن دارد پوشش دهد. همین تفاوت سبب می‌شود که گاهی یک فروشگاه متوسط در مرکز شهر به اندازه فروشگاه‌های چند صدمتری در مگامال‌ها سود دهی داشته باشد.

۵- برای بازنشسته شدن همیشه وقت هست.یک کارآفرین موفق معنی بازنشستگی را تا زمانی که به لحاظ جسمی ناتوان باشد درک نمی‌کند.

۶- برای پول کار نکنید. کافی است که از کار کردن لذت ببرید و در این صورت خواهید دید که ثروت، شما را پیداخواهد کرد.

۷- از شکست‌ها نترسید، هیچ تجارت و صنعت موفقی در دنیا نیست که شکست نخورده باشد. این شکست می‌تواند در قدم اول یا در میانه راه باشد.

۸- هر روز با خود این جمله را تکرار کنید « من می‌توانم و به نتیجه می‌رسم» مطمئن باشید همین نیروی درونی ؛تاثیر بیرونی خود را در کار نشان خواهد داد.

برای دیدن مطالب مرتبط پیرامون این خبر، صفحه خبر و گزارش و اخبارمسکن  مجله دلتا را ببینید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…