دکوراسیون داخلی جذاب خانه دوبلکس در پکن

۸
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در شهر پکن خانه دوبلکس جذابی ساخته شده که می‎تواند تمام نیازهای ساکنان خود را برطرف کند.
خانه دوبلکس

خانه دوبلکس آجری شهر پکن با معماری خاص خود برای زندگی یک خانواده کوچک طراحی شده است. این خانه کوچک، با اتکا به سبک مدرن طراحی شده و نمود آن را در تمام فضا و وسیله‎های مورد استفاده در آن می‎توان مشاهده کرد. این خانه دوبلکس، در فضایی بالغ بر ۱۱۶ مترمربع، با سقفی شیب‎دار طراحی و ساخته شده است.

به گزارش مجله دلتا به نقل از سایت دکوبوم، طراحان این بنا سعی کرده‎اند تا در ساخت این خانه از پرداختن به ساختارهای عجیب و غریب بپرهیزند و به جای آن از دیوارهای سفید و پنجره‎های بزرگ و نورگیر با چوب بلوط استفاده کنند.

پنجره‎های بزرگ و بلند این خانه باعث شده تا نور بیشتری وارد فضای داخلی شود و محیطی مناسب را برای پرورش گیاهان طبیعی در دکوراسیون داخلی خانه فراهم کند.

خانه دوبلکس

همچنین دیوارهای آجری که با روکش رنگ سفید در کنار این پنجره‎ها کار شده، با ایجاد تناسب و زیبایی غیر قابل وصف با رنگ چوب بلوط موجود در حاشیه پنجره‎ها فضای خانه را متفاوت‎تر کرده است.

همان‎طور که در تصاویر مشاهده می‎کنید، این خانه با کمترین وسایل چیده شده و استفاده از تنالیته رنگ‎های آبی و خاکستری در ترکیب با یکدیگر ،جذابیت بصری و پویایی فضا را بیشتر کرده است.

دکوراسیون داخلی

در اتاق غذاخوری و آشپزخانه‎ی این خانه‎ی دوبلکسِ زیبا نیز از یک ردیف کابینت چوبی سبُک و یک میز ناهارخوری ساده‎ی خاکستری رنگ استفاده شده است. همچنین انتخاب صندلی‎ها با شکل و رنگ متفاوت به پویایی فضای داخلی خانه افزوده است.

آشپزخانه خانه های دوبلکس

رنگ اتاق خواب نیز با تِم رنگی فضای خانه هماهنگ بوده و استفاده از رنگ آبی، ظرافت موجود در طراحی این خانه را به اوج رسانده است. همچنین در گوشه‎ای از اتاق با قرار دادن یک گلدان به زیبایی و جذابیت رنگ‎های موجود در اتاق تاکید شده است.

اتاق خواب

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد معماری و دکوراسیون به مجله دلتا مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تزیین گلدان در خانه با ایده‌های ساده و ارزان

گلدان‌های زیبا و منحصربه‌فرد جذابیت و زیبایی گیاهان خانه شما را دوچندان می‌کنند. برای تغیی…