۴ راهکار برای داشتن دکوراسیون بهاری در منزل

۱۰
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر قصد تغییر خانه‎ خود را دارید، می‎توانید با استفاده از رنگ‎های بهاری زیبا، صاحب دکوراسیون بهاری در منزل شوید.
دکوراسیون بهاری در منزل

داشتن دکوراسیون بهاری در منزل با رنگ‎های متفاوت چندان هم دشوار نیست؛ بلکه با کمی دقت و با استفاده از رنگ‎های روشن، هماهنگ و بهاری می‎توان به راحتی خانه را نو کرد. در این گزارش ایده‎های جدید، برای استفاده درست از رنگ‎های بهاری در خانه را به شما ارائه می دهیم.

کاغذ دیواری

گاهی اوقات رنگ کردن دیوار برای بسیاری از افراد کاری سخت و طاقت‎فرسا به نظر می‎رسد؛ بنابراین در چنین شرایطی جایگزین کردن کاغذ دیواری به جای رنگ، کاری درست و عاقلانه است. اگر دقت کنید خواهید دید که با انتخاب درست رنگ‎ها در کاغذ دیواری می‎توانید صاحب دکوراسیون منزل بهاری شده و زیبایی آن را به خانه‎های خود هدیه دهید. یکی از این رنگ‎های زیبا، رنگ صورتی است. صورتی با اغلب رنگ‎ها تلفیق می‎شود و می‎تواند با جذابیتی که دارد، فضای خانه را عوض کند. پس، خالی از لطف نیست اگر در انتخاب کاغذ دیواری بهاری خود به این نکته توجه کنید.

دکوراسیون بهاری در منزل

اتاق نشیمن با رنگ آبی روشن

آبی، یکی دیگر از رنگ‎های شاد بهاری است که می‎توانید در چیدمان خانه‎ی خود از آن استفاده کنید. آبی در ترکیب با رنگ سفید و همچنین نارنجی که رنگ مکمل آبی محسوب می‎شود، جلوه بیشتری می‎گیرد و درخشان‎تر به چشم می‎آید.

دکوراسیون خانه

دکوراسیون بهاری با رنگ سبز

رنگ سبز، یکی از رنگ‎های معرف بهار است. با شروع فصل بهار تمام درخت‎ها و گیاهان جان دوباره‎ای می‎گیرند و با رنگ چشم‎نواز خود طبیعت را تغییر می‎دهند. از این رو، اگر شما نیز قصد تغییر خانه‎تان را دارید و می‎خواهید صاحب دکوراسیون منزل بهاری شوید، می‎توانید از این رنگ بهاری زیبا در دکوراسیون داخلی خانه‎ خود استفاده کنید.

دکوراسیون منزل

 ترکیب بنفش و سفید

بنفش یا ارغوانی تیره از رنگ‎های اصلی گل‎های بهار و از بهترین ایده‎ها برای داشتن دکوراسیون بهاری زیبا است. این رنگ قابلیت ترکیب با رنگ‎هایی مانند سفید و سبز را دارد و از آن‎جا که رنگ زرد مکمل رنگ بنفش محسوب می‎شود؛ بنابراین می‎توانید با ترکیب و ادغام این دو رنگ، زیبایی غیر قابل وصفی برای خانه خود به وجود بیاورید.

دکوراسیون خانه بهاری

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد معماری و دکوراسیون به مجله دلتا مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…