تابستان امسال این مدل مانتوها مد هستند

۵
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با آمدن تابستان خانم‌ها دوست دارند استایل خود را شاد و مطابق با فصل تغییر دهند. در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا اگر مد سال برایتان مهم است با آن آشنا شده و در تابستان امسال با مانتوهای جذاب بدرخشید.
مدل مانتوهای مد شده در تابستان

بیشتر خانم‌ها علاقه دارند که مدل مانتوهای مد شده در تابستان را بشناسند تا اگر می‌خواهند مانتویی تهیه کرده، از مد سال پیروی کنند. این مانتوها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. همراه مجله اینترنتی دلتا باشید تا با این مدل مانتوها آشنا شوید.

مدل مانتوهای مد شده در تابستان

در این مطلب چند مدل مانتو را به شما نشان می‌دهیم تا تابستان امسال شیک‌ترین استایل خودتان را داشته باشید.

مدل مانتوهای مد شده در تابستان مثل مانتو عبایی

با اینکه هنوز در فصل بهار هستیم؛ اما با گرم‌شدن هوا، بازار خرید مانتو برای فصل تابستان زیاد شده است. یکی از مهم‌ترین مانتوها برای فصل تابستان، مانتو عبایی است.

این مدل مانتو که تقریباً جدید مد شده است، امسال پشت ویترین اکثر فروشگاه‌ها دیده می‌شود. این مانتو کاملاً آزاد، راحت، خنک و یک مانتوی مناسب برای تابستان است.

تنوع پارچه، مدل و سبک دوخت این مانتو برای زنان بسیار محبوب بوده و استفاده از آن شما را به یک بانوی شیک و زیبا تبدیل می‌کند.

مدل مانتوهای مد شده در تابستان مثل شومیز و رویه

یکی دیگر از مهم‌ترین ترندهای تابستان امسال شومیز و رویه آن است. این لباس دوتکه را می‌توانید تکی هم استفاده کنید. با استفاده از این تیپ، استایل شما از یک‌نواختی نجات پیدا می‌کند؛ بنابراین شما یک استایل شیک و جدید برای خودتان تهیه می‌کنید.

ترکیب شومیز حریر با رنگ سفید و یک‌رویه رنگی، می‌تواند یک مدل کاملاً جدید و البته ماندگار در استایل مانتو برای خانم‌ها در مناسبت‌های مختلف باشد.

برخی از افراد این ست را با یک شلوار تکمیل می‌کنند، برخی هم آن را با دامن می‌پوشند. هر دوی این ست‌ها بسیار جذاب است.

مدل مانتوهای مد شده در تابستان مثل شومیز و رویه

پیراهن مانتویی

از مهم‌ترین ست‌های امسال، پیراهن‌هایی ماکسی و با رنگ‌های شاد و تابستانی است. این مدل پیراهن‌ها هم می‌تواند جلوباز و هم جلوبسته باشند و در هر دو صورت بسیار زیبا و خاص هستند.

این مدل مانتو برای استفاده در مسافرت یک انتخاب عالی است. این مانتوها از کمر چین‌دار و در قسمت پایین و همچنین روی آستین‌ها هم دارای چین‌های ظریف است.

شما می‌توانید برای زیبایی این مانتو از کمربندهایی از جنس خود پیراهن استفاده کنید تا جذابیت آن را چندبرابر کند.

پیراهن مانتویی

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مجله دلتا مثل چشم‌های گود و فرورفته خود را چگونه آرایش کنیم؟ را بخوانید.
کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در مسافرت‌های تابستانه شیک لباس بپوشید

لباس های مناسب تابستان را اگر شما بشناسید و آن‌ها را تهیه کنید، تا آخر تابستان کارتان راحت…