۴ ایده ساده برای ساخت جالباسی در خانه

۵
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
تنها با همین چند ایده ساده خانه‌تان را از کوه لباس‌های شلخته نجات دهید.
جالباسی ایستاده

جالباسی ایستاده یکی از جزئیات مهم در دکوراسیون خانه است که باعث نظم بخشیدن به اتاق‌ها و مرتب و منظم دیده‌شدن منزل شما می‌شود. مجله اینترنتی دلتا در این مقاله چند ایده جالب برای ساخت انواع جالباسی در خانه را به شما پیشنهاد می‌دهد، با ما همراه باشید.

ایده جا رختی

چند ایده ساده برای ساخت جالباسی ایستاده

شاید به نظر شما جالباسی ایستاده وسیله‌ای چندان مهم در دکوراسیون منزل نباشد؛ اما باور کنید این وسیله جزئی و کوچک که گاهی حتی فراموش هم می‌شود، یکی از مهم‌ترین وسایل در ایجاد نظم و ترتیب در منازل است.

بدون این وسیله کوچک گاهی شما با کوهی از لباس‌های آواره مواجه می‌شوید که روی‌هم تلنبار شده‌اند. اما این وسیله کوچک را خودتان هم به‌راحتی می‌توانید در خانه درست کنید. ما این اینجا چند پیشنهاد ساده و جالب ساخت جالباسی در منزل را برای شما داریم.

جالباسی ایستاده و شفاف

یک استوانه پلکسی‌گلاس شفاف پیدا کنید و به‌اندازه عبور چند میله چوبی در آن سوراخ ایجاد کنید. دقت کنید پایه‌های آن را دقیق و همBتراز قرار دهید که جالباسی کج نشود. میله‌های چوبی را هم روبه‌بالا جاگذاری کنید که لباس‌ها برنگردند.

جالباسی

جالباسی با اشکال انتزاعی

بعضی از جالباسی‌ها دقیقا برای آویختن لباس کاربرد ندارند. این مدل جالباسی‌ها شکل‌های غیرمتعارف و عجیب‌و‌غریب دارند که تنها برای آویزان کردن کلاه، کیف، عینک یا تنها یکی دو پیراهن اتوکشیده مناسب هستند؛ اما چهره جذابی دارند که دکوراسیون شما را شیک‌تر نشان می‌دهند.

جالباسی انتزاعی

آویزان کردن لباس‌ها از سقف

با وصل کردن چند قلاب به سقف خانه و بستن چند طناب محکم به آن‌ها می‌توانید جالباسی ایستاده بسازید. برای اینکه طناب‌ها برجای خود محکم باشند به پایین آن‌ها وزنه وصل کنید. برای آویزان کردن لباس‌هایتان تنها کافی است چند گیره فلزی هم به طناب‌ها با فواصل مناسب وصل کنید. جالباسی شما آماده است.

جالباسی با طناب

جالباسی با نقاشی‌های کودکانه

نقاشی‌های دوران کودکی خود را به یاد دارید؟ کوه‌هایی با قله‌هایی پوشیده از برف. همین می‌تواند یک ایده جذاب باشد. چندتکه چوب بردارید و به شکل مثلث آن‌ها را برش دهید. بعد درست مانند کودکی‌تان آن‌ها را مانند قله‌های پوشیده از برف رنگ‌آمیزی کنید. با چسباندن یک قلاب به میانه آن جالباسی شما آماده می‌شود.

جالباسی کودکانه

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۴ گیاه آپارتمانی با مقاومت بسیار بالا را بخوانید.

۵ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۰:۳۰ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۸:۲۰ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۲:۳۰ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۱۱:۴۶ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ۱۰:۳۷ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۸ ترفند عالی برای از بین بردن بوی غذا در خانه

بوی غذا پیچیده توی فضا خانه، از مواردی است که بسیاری از خانم‌ها در طول روز با آن درگیر هست…