موهای سوخته با دکلره را ترمیم کنید

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اکثر خانم‌ها بعد از رنگ و دکلره کردن موها شاهد سوختن موها، وز شدن، ریزش مو و بسیاری مشکلات دیگر هستند که این برای خانم‌ها بسیار ناراحت‌کننده است و به دنبال درمان آن هستند.
ترمیم موهای سوخته

ترمیم موهای سوخته برای بسیاری از خانم‌ها مهم است. اگر موهای شما هم به دلیل رنگ و دکلره سوخته یا آسیب‌ دیده‌اند بهتر است برای ترمیم آن‌ها از این روش‌های مناسب و کاربردی استفاده کنید. پس همراه مجله اینترنتی دلتا باشید.

ترمیم موهای سوخته

برای موهای سوخته خود نگران نباشید زیرا برای شما راهکارهای بسیار خوبی داریم.

  • اولین ماسکی که به شما پیشنهاد می‌کنیم ماسک عسل و سرکه سیب است که باید مقداری عسل را با یک‌چهارم فنجان سرکه سیب مخلوط کنید و قبل از رفتن به حمام به موهایتان بزنید و ماساژ دهید اجازه دهید ۲۰ دقیقه روی موها بماند سپس شست‌وشو دهید.
  • ماسک زیتون و تخم‌مرغ برای تقویت موها معجره می‌کند باید ۲ عدد تخم‌مرغ را با مقداری روغن‌زیتون مخلوط کنید و روی موها بمالید و ماساژ دهید بعد از گذشت ۳۰ دقیقه آن را بشویید.

۳ ماسک عالی برای موهای آسیب‌دیده

ماسک برای موهای آسیب‌دیده با مواد اولیه‌ای که برای تهیه دارد یک ماسک طبیعی و فوق‌العاده در تقویت موها و ترمیم موهای آسیب‌دیده است که مراحل تهیه و استفاده از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

مواد لازم:

  • عسل
  • ماست
  • روغن‌زیتون
  • روغن بادام درختی
  • موز له شده
  • تخم‌مرغ

۳ ماسک عالی برای موهای آسیب‌دیده

ماسک اول برای ترمیم موهای سوخته

موزهای له شده را با روغن بادام درختی خوب مخلوط کرده و به روی موها بمالید. موها را خوب ماساژ دهید و اجازه دهید تا مواد ۱۵ دقیقه بر روی موها بماند.

ماسک دوم برای ترمیم موهای سوخته

یک قاشق عسل را با یک عدد تخم‌مرغ و روغن‌زیتون مخلوط کنید. موهایتان را خیس نموده و ماسک آماده را به روی موها خوب بمالید تا تمام بخش‌های آن پوشیده شوند. سپس یک کلاه پلاستیکی مانند کلاه رنگ به روی موها بکشید و اجازه دهید تا ۳۰ دقیقه موها در این حالت بمانند و بعد آبکشی کنید.

ماسک سوم برای ترمیم موهای سوخته

این ماسک تنها با ماست تهیه می‌شود. در واقع باید بعد از شست‌وشوی کامل موها در حمام با شامپو در آخر ماست را به روی موها بمالید و اجازه دهید تا ۲۰ دقیقه به روی موها بماند و بعد با آب ولرم موها را شست‌وشو دهید.

موهای آسیب‌دیده

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید با یک ماسک فوق‌العاده چروک دور لب را از بین ببرید را بخوانید.
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …