با هزینه کم دکور آشپزخانه را متحول کنید

۲
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را متحول کنید بین کابینت‌های خود را با مصالح خیره‌کننده دیزاین کنید.
انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

برای اینکه با کمترین هزینه دکوراسیون منزل را تغییر دهید می‌توانید از بین کابینتی‌های زیبا مطابق با سبک دکوراسیون و ست رنگی منزل استفاده کنید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به معرفی انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه می‌پردازیم.

انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

در ادامه با شش مدل بین کابینتی جدید آشنا می‌شوید، تا انتها ما را همراهی کنید.

تایل بین کابینتی از انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

تایل‌های بین کابینتی در انواع گوناگون استیل، چوبی، آینه‌ای و ترکیبی تولید می‌شوند و یک راهکار بسیار آسان برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند. نصب این تایل‌ها اگر الگوی پیچیده یا ابعاد بزرگی نداشته باشند بسیار ساده بوده و اغلب به‌صورت پشت چسب‌دار تولید می‌شوند.

انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

استفاده از سنگ

استفاده از بین کابینتی‌های سنگی همیشه متداول و محبوب بوده است. بین کابینتی‌های سنگی جدید از سنگ‌های زیبا و رگه داری، مانند مرمر یا گرانیت و به‌صورت یکپارچه و بدون درز ساخته می‌شوند و اگرچه هزینه بالایی دارند، اما نمای بسیار جذابی ایجاد می‌کنند.

استفاده از سنگ 

پنل‌های سه‌بعدی از انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

پنل‌های سه‌بعدی نسل جدید پوشش‌ها و تزیینات دیوارهای داخلی ساختمان هستند که با طراحی و متریال‌های مختلف در بازار ارائه می‌شوند. اغلب پنل‌ها به‌صورت برچسب‌دار تولید شده و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را شخصا و بدون پرداخت هزینه نصب در تزیینات دیوارهای منزل به کار بگیرید. برای اینکه به آشپزخانه نظم دهید به مطلب سه سوته به قابلمه‌های آشپزخانه نظم دهید سر بزنید.

پنل‌های سه‌بعدی از انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

دیوارپوش‌های آپوکسی

بین کابینتی‌های اپوکسی، نه‌تنها به لحاظ طراحی و رنگ گزینه‌های متعددی را در مقابل شما قرار می‌دهند، بلکه دیگر جای هیچ نگرانی بابت آلودگی، محدودیت شست‌وشو و آسیب‌پذیری در اثر اسید یا ضربه را برایتان باقی نمی‌گذارند.

رنگ اپوکسی و کف‌پوش‌های اپوکسی با یکدیگر متفاوت بوده و کاربردهای متنوعی دارند. رنگ‌های اپوکسی اغلب به‌صورت یک‌لایه محافظ بر روی سایر سطوح ایجاد می‌شود؛ اما کف‌پوش‌های اپوکسی که در ضخامت‌های مختلف تولید شده به‌عنوان یک کف مجزا کاربرد دارد. دیوارپوش‌های اپوکسی عمر مفیدی تا حدود بیست سال دارند، آنتی‌باکتریال بوده و به‌سهولت تمیز و ترمیم می‌شوند.

کاشی از انواع بین کابینتی در دکور آشپزخانه

دیزاین دیوارهای بین کابینتی با کاشی و اصولا تزیین فضاهای داخلی خانه ایرانی با کاشی از قدیم مرسوم بوده است. اما نکته‌ای که کاشی‌های جدید را از نمونه‌های قدیمی متفاوت می‌کند طراحی، رنگ و ابعاد آن‌هاست. کاشی‌های جدید با متریال‌های مختلفی اعم از شیشه، سنگ و گچ ساخته می‌شوند و رنگ‌های متنوع و جذاب و درخشانی در آن‌ها به چشم می‌خورد.

دیوارپوش‌های آپوکسی

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری‌های متنوع و جذابی که این روزها در بازار مصالح ساختمانی به چشم می‌خورند می‌توانند یک تزیین عالی برای دیوارهای بین کابینتی آشپزخانه باشند. یک مزیت بزرگ کاغذ دیواری نسبت به سایر متریال‌های موجود این است که طراحی و رنگ‌های بی‌نهایتی برای انتخاب در اختیار شماست. تزیین دیوارهای آشپزخانه با کاغذ دیواری ایده‌ای ارزان‌قیمت و درعین‌حال زیباست که اگر به تنوع علاقه‌مندید، گزینه ایده‌آل شما خواهد بود.

احتمالا می‌دانید که برای استفاده از کاغذدیواری در فضاهایی مانند آشپزخانه که علاوه بر وجود رطوبت و حرارت، آلودگی‌های متعددی نیز وجود دارد، لازم است از پوشش‌های مقاوم و قابل شست‌وشو استفاده کنیم.

دیوارپوش‌های آپوکسی

منبع: سایت اتوود

پیشنهاد مطالعه: مطلب برای همیشه به کابینت آشپزخانه نظم دهید +ویدیو را بخوانید.
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تنها با چوب بستنی دیوارکوب شیک بسازید +ویدیو

چه خوب است که وسایل تزئینی را خودتان درست کنید و از هنر دست خودتان لذت ببرید. در این ویدیو…