از بین بردن غبغب با ۵ حرکت آسان

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آب کردن غبغب با انجام چند حرکت اصلاحی موثر شامل حرکات ورزشی است که بیشتر در ناحیه گردن انجام می‌شود و به دلیل قرار دادن غبغب در موقعیت خاص موجب کوچک شدن غبغب می‌شود.
از بین بردن غبغب

از بین بردن غبغب با انجام حرکات ورزشی که در این مطلب مشاهده می‌کنید منجر به سفت شدن عضلات این محدوده از بدن شده و خوش فرمی غبغب و گردن را به وجود می‌آورد. پس با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

علت به وجود آمدن غبغب چیست؟

علت عمده ایجاد غبغب بالا رفتن بیش از حد وزن و داشتن سبک زندگی ساکن و غیرفعال است. اما با بالا رفتن سن هم، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی می‌شود. برای از بین بردن غبغب این تمرینات روزانه ، عضله پلاتیسما و همچنین عضلات دیگر آن ناحیه را سفت‌تر می‌کند. بعد از این برای مدتی این تمرینات را انجام دادید، این عضلات سفت شده و زمان کمتری برای حفظ آن نیاز خواهید داشت زیرا حفظ عضله بسیار راحت‌تر از ساختن آن است.

۶۶۶۶۶ از بین بردن غبغب با ۵ حرکت آسان

حرکات ورزشی برای از بین بردن غبغب

برای از بین بردن غبغب این تمرین بسیار موثر این است که دهانتان را تا جایی که ممکن است باز کرده و زبانتان را هم تا جایی که می‌توانید بیرون بیاورید، انگار می‌خواهید آن را به چانه‌تان برسانید. ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید و بعد به حالت شروع برگردید. این حرکت را ده مرتبه تکرار کنید. وقتی این تمرین را انجام می‌دهید احساس خواهید کرد که عضلات چانه و گردنتان درحال سفت شدن هستند.

حرکات ورزشی برای رفع غبغب

درمان غبغب با یک ورزش ساده

حرکت بعدی تمرینی است که روی عضلاتی کار می‌کند که از فک پایین تا گردنتان امتداد دارد. صاف ایستاده و گردنتان را هم صاف نگه دارید، با بالا کشیدن لب‌ها به روی دندان‌هایتان و پایین بردن گوشه‌های لب، تاندون‌های فکتان را سفت کنید. ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید و بعد شل کنید. این تمرین را ده مرتبه تکرار کنید.

درمان غبغب با یک ورزش ساده

حرکت چانه: این تمرین به سفت و قوی کردن عضلات صورت و گردنتان کمک می‌کند. صاف بایستید و پشت و گردنتان را صاف نگه دارید. چانه‌تان را به سمت سقف بالا بکشید و لب‌هایتان را هم به حالت بوسه زدن جمع کنید. تا ۱۰ ثانیه در این حالت بمانید و رها کنید و برای نتیجه بهتر این تمرین را ده مرتبه تکرار کنید.

رفع غبغب

سریع‌ترین راه رفع غبغب با ورزش

حرکت بعدی با جمع کردن لب‌ها و هدایت فک به سمت جلو و بازگرداندن آن به سمت عقب موجب کشش عضلات شده و منجر به آب شدن غبغب می‌شود. مانند حرکات قبلی این حرکت را هم ۱۰ مرتبه و هر دفعه به مدت ۱۰ ثانیه انجام دهید.

سریع‌ترین راه رفع غبغب با ورزش

گردن را به سمت شانه‌ها خم کنید و در هر سمت ۱۰ ثانیه نگاه دارید و این حرکات را در هر سمت ۱۰ مرتبه انجام دهید.

از بین بردن غبغب


پیشنهاد مطالعه: مطلب این ۴ عمل زیبایی شما را می‌کشند! را بخوانید.
بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

چهره‌های عجیب این ۷ حیوان شما را شوکه می‌کند!

چهره یکی از نکاتی است که می‌توان حیوانات مختلف را به کمک آن تشخیص داد. ۷ حیوان با چهره عجی…