رویایی‌ترین جاده جنگلی ایران + ویدیو

۱۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
جاده اسالم به خلخال یک از جاذبه‌های گردشگری ایران است که تاکنون ناشناخته مانده و شاید بزرگ‌ترین حسن این جاده نیز همین باشد.

جاده گردشگری خلخال به اسالم که شهرستان خلخال در استان اردبیل را به اسالم در استان گیلان متصل‌ می‌کند به دلیل برخورداری از شرایط خاص و اقلیم کوهستانی و ترکیب طبیعت جنگلی با دشت امروز به عنوان رویایی‌ترین جاده جنگلی کشور شناخته‌ می‌شود. پس با مجله گردشگری دلتا همراه باشید.

دیدنی‌های جاده گردشگری خلخال به اسالم

طبیعت بکر و دست نخورده، زیبایی‌های وحشی جنگلی، زندگی سنتی افراد بومی، تولید عسل‌های ناب، وجود آبشار و دریاچه، دشت وسیع گل و گیاهان کمیاب و… از جمله ویژگی‌هایی است که گردشگران‌ می‌توانند در یک جاده ۷۰ کیلومتری تمام این مواهب و دیدنی‌ها را مشاهده کنند. این جاده در اغلب اوقات به ویژه در نیمه دوم سال به دلیل بارش برف و باران‌های سیل‌آسا بسته بوده و مسافران تنها‌ می‌توانند در فصول اول سال از زیبایی‌های آن لذت ببرند.

این جاده مسیری برای ورود به بهشت طبیعت است، چراکه جاده گردشگری خلخال به اسالم تنها یک جاده جنگلی نیست بلکه ترکیبی از جنگل و دشت، گلزار، آبشار و دریاچه است؛ تصویری از زیباترین جاذبه‌های طبیعی که کنار هم چیده شده‌اند تا بدون هیچ سابقه و ذوق ادبی شما را مانند یک شاعر کند.

جاده گردشگری خلخال به اسالم

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن ویدیوهای بیشتر از گردشگری دریاچه مهارلو، صورتی‌ترین دریاچه دنیا + ویدیو را ببینید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

۱۰ پیشنهاد تفریح ویژه برای همه

برای شما که هیجان‌دوست هستید، چند پیشنهاد از بهترین مکان های تفریحی ورزشی ایران آماده کرده…