مردان به این زنان خیانت می‌کنند

۷
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از افراد به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که چرا مردان به زنی که دوستش دارند خیانت می‌کنند و به عهد خود پایبند نیستند؟
دلایل خیانت مردان

خیانت برای زنان اغلب به معنای قطع دلبستگی عاطفی است و به همین خاطر وقتی به آن‌ها خیانت می‌شود به سختی می‌توانند عشق و علاقه فرد مقابل را نسبت به خود باور کنند. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به دلایل خیانت مردان اشاره می‌کنیم.

دلایل خیانت مردان

بسیاری از مردان در جلسات مشاوره اعلام می‌کنند که با وجود تجربه روابط دیگر، همچنان همسر خود را دوست دارند و نمی‌خواهند زندگی خود را از دست بدهند. پس چرا خیانت می‌کنند؟

وسوسه شکستن ممنوعه ها و ترومای حل نشده کودکی از دلایل خیانت مردان

افراد خائن بچه‌هایی هستند که دقیقا کوکی‌هایی را می‌دزدند که مادرشان می‌گوید نمی‌توانند داشته باشند. ماهیت ممنوعه کوکی آن را بسیار مطلوب می‌کند. خیانت هم همینطور است. از آنجایی که متقلبان قرار نیست تقلب کنند، تقلب بسیار خاص و مطلوب به‌نظر می‌رسد. ترومای حل نشده اولیه زندگی نیز گاهی اوقات افراد را به خیانت سوق می‌دهد.

زندگی نزیسته و انتظارات غیرواقع بینانه

زندگی که تجربه نشده است. در اینجا، این زندگی است که می‌توانست جور دیگری باشد. خیانت کار از زندگی فعلی خود ناراضی نیست اما کنجکاو است که اگر مسیر دیگری را انتخاب می‌کرد، زندگی آن‌ها چگونه می‌شد. انتظارات غیرواقعی دلیل دیگری برای خیانت است. برخی افراد خیانت می‌کنند زیرا انتظارات غیرواقع بینانه‌ای دارند. آن‌ها ممکن است فکر کنند که شریک زندگی باید هر نیاز و خواسته‌ای را که دارند برآورده کند که یک استاندارد غیرممکن است. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب دلیل بی میلی جنسی مردان در رابطه چیست؟ سر بزنید.

دلایل خیانت مردان

تمایل به احساسات شدید و تله استحقاق از دلایل خیانت مردان

وقتی روابط اولیه در منطقه راحتی عشق طولانی مدت قرار می‌گیرد، خیانتکاران ممکن است بخواهند شدت یک رابطه تازه شکل گرفته را احساس کنند. آن‌ها احساس می‌کنند که لیاقت بیشتری دارند و به جای اینکه عهد وفاداری خود را به عنوان فداکاری رابطه خود فرض بگیرند، آن را چیزی می‌دانند که باید در حق آن‌ها انجام شود.

خیانت جنسی

برای مثال از جمله مهم‌ترین تفاوت‌ها این است که بسیاری از مردان نگاه درستی به رابــطه جنسی ندارند. آن‌ها روابط زناشویی را چیزی جدا از روابط عاطفی می‌بینند. مردانی که چنین دیدگاهی دارند اغلب به رابطه جنسی نگاهی یک طرفه دارند و کمتر به کیفیت عاطفی آن فکر می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود که آن‌ها به دلیل مشکلات و نارضایتی‌های جنسی به روابط فرازناشویی پناه ببرند و حتی آن را خیانت در نظر نگیرند.

سبک‌های مقابله‌ای نادرست از دلایل خیانت مردان

در این سبک افراد برای پرهیز از دعوا و مشاجره هنگامی که متوجه اختلافاتی میان خود می‌شوند سریعا از گفت‌وگو کناره‌گیری می‌کنند و روابط خود را کاهش می‌دهند. این مسئله به مرور زمان فاصله هرچه بیشتری را برای زوجین به همراه می‌آورد. فقدان صمیمیت بین زوجین در این موقعیت باعث می‌شود که افراد از نظر روانی آسیب‌پذیری بیشتری پیدا کنند.

دلایل خیانت مردان

پیشنهاد مطالعه: مطلب مهم‌ترین نشانه‌های عشق دروغین +ویدیو را بخوانید.

برچسب ها

۷ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۴ دی ۱۴۰۱ در ۰:۳۳ ق٫ظ

 2. بنده ای که پناهش فقط خداست

  ۱۱ دی ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۱ ب٫ظ

  بعضی مردها همیشه برای خودشون توجیه های مسخره دارند خیلی وقت ها هم قبول نمی کنند که خیانت می کنند انگار زن ها متوجه نمی شوند.اما خدا خودش شاهد همه چیز هست .

  پاسخ

 3. کسی که بزرگترین آسیب و دیده

  ۱۰ دی ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۴ ب٫ظ

  مردان خیانت کار همیشه برا خودشون یه سری دلایل بی منطق دارند

  پاسخ

 4. یه بدبخت که بهش خیانت شده

  ۱۰ دی ۱۴۰۱ در ۰:۱۶ ق٫ظ

  بیشتر مردها خیلی کثیفند اگه زنهاشون خیانت کنند میتونند باز هم با زنشون زندگی کنند

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۱۰ دی ۱۴۰۱ در ۹:۵۳ ق٫ظ

   😔😔😔

   پاسخ

 5. ناشناس

  ۹ دی ۱۴۰۱ در ۶:۰۱ ب٫ظ

 6. ناشناس

  ۹ دی ۱۴۰۱ در ۴:۰۳ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

دل مردان با این کارهای زنانه آب می‌شود +ویدیو

یک مرد چگونه عاشق می شود؟ وقتی یک مرد عاشق یک زن می شود از لحاظ رفتاری و نحوه برخورد تفاوت…