تفریحات آبی و هیجان‌انگیز کیش کدامند؟

۵
0
زمان مطالعه: 4 دقیقه
در این مطلب قصد داریم به معرفی و بررسی تعدادی از این تفریحات بپردازیم تا اگر قصد سفر به این جزیره را داشتید، اطلاعات مناسبی از تفریحات آن نیز داشته باشید و بتوانید برای سفری هیجان‌انگیز به خوبی برنامه‌ریزی کنید.
تفریحات آبی کیش

معمولا در شهرهای ساحلی، تفریحات آبی دارای رونق و تنوع بسیار زیادی هستند. جزیره کیش که محصور در آب‌های نیلگون خلیج فارس است، خط ساحلی بسیار بلندی دارد و در هر قسمت آن می‌توانید انواع مختلفی از این تفریحات را بیابید. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا تفریحات آبی کیش را بشناسید.

غواصی در کیش

در ساحل اسکله تفریحی، ساحل سیمرغ، ساحل مرجان و ساحل دامون می‌توانید کلوپ‌های غواصی را بیابید. این تفریح حتی برای کسانی که شنا بلد نیستند هم جذاب و جالب است. برای این منظور مربیانی حرفه‌ای اصول غواصی را به شما آموزش خواهند داد تا از این کار نهایت لذت را ببرید.

اسنورکلینگ

یکی دیگر از تفریحات آبی کیش که تاحدودی مانند غواصی است، با این تفاوت که در آب‌های بسیار کم‌عمق انجام می‌شود تا با تجهیزاتی که در اختیار دارید، دنیای زیر آب را تماشا کنید.

اسنورکلینگ

کایت بوردینگ

در این تفریح مهیج آبی در کیش، روی یک بورد سوار خواهید شد که نقش نگهداری و شناوری شما روی آب را دارد. با شروع حرکت، ممکن است به دفعات از سطح آب جدا شوید و همین موضوع هیجان بسیار بالایی خواهد داشت.

اسکی روی آب

در این ورزش می‌توانید در دو حالت به اسکی بپردازید. حالت اول این است که توسط کابل‌هایی مخصوص که به برج‌هایی متصل هستند، روی آب کشیده خواهید شد. در حالت دوم که هزینه آن کمی بیشتر از حالت اول است، توسط یک قایق روی آب کشیده خواهید شد.

پاراسل سواری

برای لذت بردن از یکی دیگر از تفریحات آبی کیش باید به ساحل سیمرغ، ساحل دامون، ساحل مرجان و اسکله تفریحی کیش بروید. در این تفریح به یک چتر متصل خواهید شد و یک قایق هنگامی که روی آب سرعت می‌گیرد، شما را نیز برای دقایقی در هوا معلق خواهد کرد و به دنبال قایق کشیده خواهید شد.

پاراسل

فلای بورد

این تفریح را می‌توانید در ساحل سیمرغ و اسکله تفریحی کیش بیابید. در این تفریح می‌توانید به کمک یک وسیله خاص که به پاهای شما متصل می‌شود، با کمک جریان شدید آب چند متری از سطح آب فاصله بگیرید و درون آن شیرجه بزنید.

پدل بورد از تفریحات آبی کیش

در این تفریح کیش روی یک تخته سوار خواهید شد و در حالی که باید تعادل خود را حفظ کنید تا داخل آب سقوط نکنید، با یک پارو خود را به پیش می‌رانید.

شاتل دریایی

در یکی دیگر از تفریحات آبی کیش سوار بر یک قایق بادی کوچک و مقاوم شده و به دنبال یک قایق کشیده خواهید شد. با کمک دستگیره‌هایی که در دست دارید باید تلاش کنید تا در آب نیفتید.

بنانا

بنانا سواری

در این سرگرمی نیز بر روی تیوبی به شکل موز سوار خواهید شد و به دنبال یک قایق کشیده می‌شوید و باز هم باید تلاش کنید به درون آب نیفتید. اگر دوست دارید در کیش سرمایه‌گذاری کنید نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در کیش را در بلاگ ملکی دلتا بخوانید.

فلای فیش

این تفریح به دو تفریح قبلی شباهت دارد با این تفاوت که طراحی آن به گونه‌ای است که بعد از هر بار برخورد به سطح آب به هوا بلند می‌شوید و برای لحظاتی روی هوا معلق خواهید بود و باید خود را محکم به فلای فیش بچسبانید تا به درون آب سقوط نکنید.

اسکوتر زیر دریایی

یکی دیگر از تفریحات آبی کیش که می‌توان این تفریح را همان غواصی نامید با وسیله‌ای مانند اسکوتر انجام می‌شود. با این وسیله تا عمق ۱۰ متری آب پایین خواهید رفت و در این عمق به اسکوترسواری می‌پردازید.

سی باب

سی باب

این وسیله عملکردی مانند جت اسکی دارد با این تفاوت که باید روی آن دراز بکشید و هیجان بیشتری نسبت به جت اسکی دارد. با این وسیله می‌توانید گاهی به زیر آب نیز شیرجه بزنید و به سطح آب بازگردید.

جت اسکی

یکی دیگر از تفریحات آبی کیش هم که تقریبا در تمامی سواحل شمالی و جنوبی کشور یافت می‌شود، جت اسکی است که هیجان بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. تفریحات آبی دیگری نیز وجود دارد که در این جزیره می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید و از هیجان بالای آن‌ها لذت ببرید.

جت اسکی

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن ویدیوهای بیشتر از گردشگری لوت، عروس صحراهای ایران + ویدیو را ببینید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

در این روستای ایرانی همه باسواد هستند

دیزباد در ناحیه شمال کیلومتر ۸۰ جاده مشهد نیشابور و روی سلسله جبال بینالود و در میان رودخا…