با چوب بستنی وسایل دکوری بسازید +ویدیو

۷
8
زمان مطالعه: 2 دقیقه
وسایل دکوری به‌نوعی تکمیل‌کننده دکوراسیون خانه شما هستند و وجودشان در دکوراسیون منزل ضروری است.
ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی

برای تغییر دکوراسیون خانه روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با کمی خلاقیت و هزینه کم زیباترین وسایل دکوری را در خانه خود بسازید. در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به بیان روش ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی می‌پردازیم.

وسایل لازم ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی

  • چوب بستنی
  • چسب مایع
  • مهره‌های چوبی
  • نخ طنابی
  • مقوای کارتن
  • لامپ کوچک به همراه سیم

روش ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی

در این ویدیو دو وسیله دکوری به شما آموزش داده می‌شود.

اولین وسیله ساخت یک شلف دیواری کوچک است. برای ساخت این شلف ابتدا با چوب‌های بستنی یک شش ضلعی می‌سازیم سپس این شش ضلعی را بر روی مقوای کارتن قرار داده و برش می‌دهیم. کارتن به‌دست آمده را به عنوان کف در نظر گرفته و با چوب بستنی شش ضلعی‌های دیگری را درست می‌کنیم. سپس یک حصیر تزیینی را به اندازه شش ضلعی برش می‌دهیم و بر روی مقوا می‌چسبانیم. در نهایت دور تا دور آن را با طناب کنفی پوشش می‌دهیم. برای اینکه چیدمان خانه خود را در شب یلدا زیبا کنید به مطلب ۶ ایده جذاب برای چیدمان شب یلدا سر بزنید.

ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی

دومین وسیله یک چراغ تزیینی برای گذاشتن روی میز است. برای ساخت این چراغ ابتدا با چوب بستنی تعدادی مربع کوچک به ابعاد دلخواه می‌سازیم. سپس این مربع‌ها را بر روی یکدیگر قرار داده و ارتفاع آن را بر اساس سلیقه خود تعیین می‌کنیم. پس از آماده شدن آن مهره‌های چوبی را در بخش انتهایی و زیر چراغ قرار می‌دهیم. برای روی چراغ نیز با چوب‌های بستنی یک درب درست می‌کنیم. برای ساخت این درب چوب بستنی‌ها را به صورت عمودی و افقی روی هم قرار داده و درب موردنظر را می‌سازیم. در نهایت لامپ را درون آن قرار می‌دهیم.

ساخت وسایل دکوری با چوب بستنی

پیشنهاد مطالعه: مطلب خانم‌های باسلیقه چگونه اتاق خواب را می‌چینند؟ را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز جلومبلی را شیک و مدرن کنید +ویدیو

آیا می‌دانستید با یک وسیله تزیینی می‌توانید میز جلومبلی را تزیین کنید؟ در این ویدیو از مجل…