خانه را شیک و با کلاس چیدمان کنید

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر شما هم می‌خواهید دکوراسیون خانه شما باکلاس شود تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
خانه شیک

اکثر افراد همیشه به دنبال این هستند که چیدمان خانه خود را شیک و با کلاس کنند. همچنین دوست دارند تغییراتی را ایجاد کنند که دکور خانه‌شان خاص به‌نظر برسد. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان نکات چیدمان خانه شیک و با کلاس می‌پردازیم.

خانه شیک

در ادامه راهکارهایی را به شما می‌گوییم تا بدانید چگونه دکوراسیون شیک و باکلاسی داشته باشید.

ترکیبی از عناصر مختلف از نکات خانه شیک

برای اینکه فضای جدیدی را در خانه خود ایجاد کنید می‌توانید از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار استفاده کنید. همچنین می‌توانید در آشپزخانه رنگ کابینت‌ها را عوض کنید یا برای کاشی‌های اطراف سینک از طرح‌های جدید و خاص استفاده کنید. برای میز غذاخوری می‌توانید از یک چراغ پر نور در بالای آن استفاده کنید.

ایجاد تغییرات جدید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها این است که از وسایل مختلف در چیدمان استفاده کرده و تنوع را رعایت کنید. این تغییر می‌تواند شامل فرش، پرده، پتو یا حتی مبلمان باشد. می‌توانید ترکیبی از مخمل، ابریشم، نخ و لنین را به‌کار ببرید و ترکیبی زیبا خلق کنید.

خانه شیک

تغییر تناژ رنگی

بسیاری از افراد می‌خواهند از تمام خانه به رنگ سفید باشد. بهتر است بدانید که سفید یک رنگ بی‌روح است. به‌جای آن می‌توانید از ترکیب رنگ سفید به همراه کرم یا طوسی روشن استفاده کنید.

ایجاد تغییرات جدید از نکات خانه شیک

برای اینهک فضای جدیدی را در خانه خود ایجاد کنید می‌توانید از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار استفاده کنید. همچنین می‌توانید در آشپزخانه رنگ کابینت‌ها را عوض کنید یا برای کاشی‌های اطراف سینک از طرح‌های جدید و خاص استفاده کنید. برای میز غذاخوری می‌توانید از یک چراغ پر نور در بالای آن استفاده کنید.

طرح‌های زیبا به خانه خود بیاورید

استفاده از رنگ به تنهایی کافی نیست. می‌توانید علاوه بر رنگ از طرح‌هایی همچون راه‌راه، مورب یا خال‌خالی را با هم ترکیب کنید. هم کار تازه‌ای انجام می‌دهید و هم فضا شادتر می‌شود. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این مبل خانه شما را بی‌نظیر می‌کند سر بزنید.

خانه شیک

استفاده از آثار هنری روی دیوار از نکات خانه شیک

برای زیباتر کردن خانه می‌توانید روی دیوارها از آثار هنری استفاده کنید. مهم نیست که این آثار هنری شامل چه چیزی باشند. این موضوع به علاقه شما بستگی دارد. طرح آن را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که در نگاه اول میهمانان را شگفت‌زده کند.

وسایل قدیمی و نو را ترکیب کنید

برای اینکه دکوراسیون شما منحصر به خودتان باشد می‌توانید وسایل قدیمی منزل خود را نیز در کنار وسایل نو به‌کار ببرید. به عناون مثال می‌توانید بر روی میز کنار تخت از وسایل آنتیک استفاده کنید و در کنار آن میز آرایش‌ مدرن قرار دهید. این تضاد می‌تواند خانه شما را خاص و باکلاس جلوه دهد.

خانه شیک

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۵ روش جذاب چیدمان مبل در خانه +ویدیو را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…