آشپزخانه‌ای شیک و مدرن با ترفندهای آسان

۱۱
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دکور و چیدمان آشپزخانه لذت زیادی دارد چراکه این فضا یکی از جذاب‌ترین فضاهای خانه است.
مثلث کار از نکات چیدمان آشپزخانه شیک

قلب تپنده هر خانه‌ای آشپزخانه است. این فضا بیشترین وسایل خانه را در خود جای داده است بنابراین فضای مهمی به‌شمار می‌آید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان چیدمان آشپزخانه شیک می‌پردازیم.

چیدمان آشپزخانه شیک

هیچ خانه‌ای را نمی‌توانید بدون آشپزخانه تصور کنید. برای طراحی آشپزخانه ابتدا بهتر است کابینت‌های آن را طراحی کنید.

رنگ سفید در چیدمان آشپزخانه

رنگ سفید تاثیر بسیار زیادی بر دلباز شدن فضای شما دارد. انتخاب رنگ سفید برای کابینت انتخاب مناسبی بخصوص برای آشپزخانه های کوچک است. یکی از مزایای رنگ سفید این ست که کثیفی فضا را به‌خوبی نشان می‌دهد. با این کار همیشه آشپزخانه تمیز خواهد بود.

چیدمان آشپزخانه شیک

وجود نور طبیعی از نکات چیدمان آشپزخانه شیک

نور طبیعی در آشپزخانه باعث روشن‌ شدن آشپزخانه شما می‌شود. یا یک پرده زیبا نیز زیبایی آشپزخانه را دوچندان می‌شود. در صورتی که در آشپزخانه پرده دارید آن را از اجاق گاز دور کنید. در مقابل خاطر وجود رطوبت در بخش سینک ظرفشویی آن را به پرده نزدیک کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب چیدمانی زیبا و شیک تنها با ۵ ایده جذاب سر بزنید.

سبک در دکوراسیون داخلی

یکی دیگر از مواردی که در هنگام طراحی کابینت آشپزخانه باید به آن توجه کنید سبک است. سعی کنید بهترین و مناسب‌ترین سبک را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. به‌عنوان مثال سبک آشپزخانه شما می‌تواند مدرن یا کلاسیک باشد.

چیدمان آشپزخانه شیک

مثلث کار از نکات چیدمان آشپزخانه شیک

یکی از نکات بسیار مهم در چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه مثلث کار است که متاسفانه در طراحی آشپزخانه کمتر به آن توجه می‌شود. مثلث کار یعنی بین سینک ظرفشویی، گاز و یخچال» یک مثلث ایجاد شود. هر یک از این آیتم‌ها بهتر است در یک ضلع آشپزخانه قرار بگیرند. البته ممکن است به خاطر محدود بودن فضا در برخی موارد این عناصر به‌صورت خطی کنار هم قرار بگیرند.

چیدمان آشپزخانه شیک

پیشنهاد مطالعه: مطلب با یک بطری پلاستیکی دکوری شیک بسازید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تنها با چوب بستنی دیوارکوب شیک بسازید +ویدیو

چه خوب است که وسایل تزئینی را خودتان درست کنید و از هنر دست خودتان لذت ببرید. در این ویدیو…