هتل شکلاتی روسیه ؛ خوشمزه و دیدنی

۰
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
این هتل شکلاتی علاوه بر امکانات مناسب، از آشپزخانه‌ای شکلاتی با تجهیزات کامل هم برخوردار است که مسافران می‌توانند هر نوع غذایی که می‌خواهند، انتخاب و سفارش دهند، چون تمام  غذاها، یک قیمت دارند!
هتل شکلاتی

هتل شکلاتی روسیه ؛ خوشمزه و دیدنی است. این هتل جالب از شکلات و کاکائو ساخته شده و در شهر مسکو بین کاخ کرملین و میدان سرخ قرار گرفته و بسیاری از گردشگران را  به سمت خود کشانده است.

شکلات ماده غذایی انرژی‌زا و مقوی است که از ترکیب شیر، شکر، کره کاکائو و پودر کاکائو به نسبت‌های متفاوت تولید می‌شود. تمام دکوراسیون و لوازم داخلی این هتل از انواع کاکائوهای مرغوب ساخته شده است. تماشاگران هتل شکلاتی انواع شکلات‎های خوشمزه را می‎توانند بخورند و لذت ببرند.

هتل شکلاتی

 میز و صندلی‎ها، فرش‎ها، پرده‎ها و هر وسیله این هتل از جنس شکلات ساخته شده‎ است. روشی که برای نگهداری شکلات های به کار رفته در این مکان استفاده شده تا از آب شدن شکلات‎ها جلوگیری شود؛ این است که دمای داخل هتل را بسیار پایین نگه می‎دارند و مسافران هنگام اقامت در هتل شکلاتی باید خود را با این دمای پایین سازگار کنند.

هتل شکلاتی روسیه

این هتل خوشمزه، علاوه بر امکانات عالی و درجه یک خود، از آشپزخانه‌ای شکلاتی با تجهیزات کامل نیز برخوردار است که مسافران می‌توانند هر نوع غذایی که می‌خواهند، انتخاب و سفارش دهند، چون تمام  غذاها، یک قیمت دارند.

همچنین این هتل، پارکینگ رایگان و خط اینترنت رایگان بی‌سیم هم دارد و مسافران می‌توانند با یک دوچرخه،‌ از جاذبه‌های شهر مسکو، بدون هزینه‌های اضافی دیدن کنند.

خانه شکلاتی

اتاق شکلاتی النا کلیمنت

به‎جز هتل شکلاتی که از آن صحبت کردیم، یک اتاق شکلاتی هم در مسکو وجود دارد!

«النا کلیمنت» طراح و مجسمه‌ساز اهل روسیه نیز، در هتل پلازا شهر مسکو، با استفاده از ۶۰۰ کیلوگرم شکلات تیره و روشن، اتاقی شکلاتی ساخت که  ۲ ماه برای آن زمان صرف شد و هزاران توریست را به سوی خود کشاند.

هتل شکلاتی

در این اتاق علاوه بر در و دیوار، همه ابزارها و اشیای موجود در اتاق از شکلات ساخته شده‌اند. این اتاق ۲۰ مترمربع مساحت دارد و فرش‌ها و میز و صندلی‌ها نیز شکلاتی هستند. برای این‎که شکلات‌های ساخته شده آب نشوند، هوای این اتاق روی دمای سرد تنظیم شده است. در واقع این اتاق شکلاتی نسخه کوچک شده هتل شکلاتی روسیه است.

 

برای خواندن مطالب روزآمد و گوناگون از مجله دلتا، جامع‎ترین مجله ملکی ایران، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…