پله‌های رنگی، جاذبه بی‌نظیر گردشگری در اصفهان

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پله‌های رنگی در اصفهان یکی از بهترین و جذاب‌ترین مکان‌ها برای ثبت شیرین‌ترین خاطرات شما هستند که در خیابان آبشار سوم واقع شده‌اند.
پله های رنگی در اصفهان

یکی از جاذبه‌های گردشگری برای جوانان و نوجوانان پرشور، پله های رنگی در اصفهان است. اگر اهل گردشگری در شهرهای مختلف هستید، حتما شاهد انواع مختلف پله‌های رنگی بوده‌اید. لذا از جذابیت ظاهری بی‌نظیر و چشم‌نوازی برخوردار هستند. این پله‌ها اغلب از تعداد بسیار بالایی برخوردارند که در یک راستا قرار گرفته‌اند. بنابراین می‌توانند طراحی منحصربه‌فردی را به همراه داشته باشند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید.

پله های رنگی در اصفهان

یکی از موارد پر اهمیت در اجرای این نوع از پله‌ها توجه به تعداد بالای آن‌ها است. بنابراین پله‌هایی را می‌توان مورد رنگ‌آمیزی قرار داد که از تعداد بالایی برخوردار بوده و قابلیت اجرای طرح‌های مختلف را در بر دارند. تعداد محله‌های کمی از این خصوصیات برخوردار هستند. شهر اصفهان نیز (به جهت برخورداری از بناهای باستانی و تاریخی)، پله‌های منحصربه‌فردی را در بافت خود دارد که در یک راستا قرار گرفته و از تعداد زیادی برخوردار هستند. بنابراین اجرای نقاشی‌های خارق‌العاده بر روی این پله‌ها بسیار ساده و کاربردی خواهد بود.

اهمیت دیدن از پله های رنگی در اصفهان

یکی از شیرین‌ترین و لذت‌بخش‌ترین موارد، دیدن از عکس‌های جذاب و یادآوری خاطرات گذشته است. حال تصور کنید که این عکس‌ها در بهترین و جذاب‌ترین قسمت‌های شهر و با بهترین لوکیشن‌ها، رقم بخورد. پله‌های رنگی در شهر اصفهان یکی از جاذبه‌های پرطرفدار برای عکاسی در این شهر به شمار می‌رود. بنابراین بسیاری از جوانان و نوجوانان پرشور، این محل را برای عکاسی انتخاب می‌کنند. در این محل می‌توان شاهد تعداد زیادی از پله‌ها بود که در یک راستا قرار گرفته و جذابیت چشم‌نوازی را به همراه دارد. اگر به اصفهان‌گردی علاقه دارید، دیدنی‌ترین نقاط اصفهان در پاییز را بخوانید.

بهترین لحظات برای عکاسی

یک کوچه بلند که با پله‌های رنگی رنگی پوشیده شده است، بهترین تم برای عکاسی جذاب و خیره‌کننده به شمار می‌رود. یکی از خصوصیات این محل، عدم وجود آن در شهرهای محدود است. شما در کمتر مکانی می‌توانید شاهد یک فضای این‌چنینی باشید که چشم‌ها را خیره کند. اغلب ترکیب رنگی به کار برده شده در این پله‌ها، با تغییر و تحول مواجه می‌گردد. استفاده از تنوع رنگی خیره‌کننده در این پله‌ها، آن‌ها را به یکی از جذاب‌ترین سوژه‌های عکاسی مبدل نموده است.

نحوه عکاسی از پله های رنگی در اصفهان

  • نکاتی که برای یک عکاسی جذاب در این موارد باید به آن‌ها توجه نمود، عبارت‌اند از:
  • انتخاب فصل مناسب برای عکاسی جذاب و با کیفیت
  • توجه به خلوت بودن محیط (عاری از هرگونه رفت و آمد انسان‌ها و حتی جانداران مختلف مانند گربه‌ها و …)
  • توجه به تمیز بودن سطح پله‌ها
  • توجه به انتخاب محل مناسب برای قرار دادن دوربین
  • توجه به انعکاس ایده‌آل و مناسب نور خورشید

محل قرارگیری

برای اینکه بتوانید از جذابیت‌ پله‌های رنگی در اصفهان برخوردار شوید، باید محل قرارگیری آن را بشناسید. این پله‌ها در یک کوچه بسیار زیبا و آرام قرار گرفته‌اند. محل قرارگیری آن‌ها در خیابان آبشار سوم است. برای دسترسی به این کوچه، باید به قبل از خیابان مسرور مراجعه نمایید. این محله در کنار خیابان سرداران قرار گرفته است. در این محله می‌توانید شاهد بسیاری از لوکیشن‌های خیره‌کننده و منحصربه‌فرد برای یک عکاسی جذاب و مدرن نیز باشید.

پله های رنگی

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن جاذبه‌های بیشتر از گردشگری در ایران سفر لذت‌بخش یک روزه به جاده چالوس را بخوانید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

رمانتیک‌ترین مکان‌های دنیا برای سفرهای عاشقانه

امروز قصد داریم شما را به رمانتیک ترین مکان های دنیا ببریم تا شاید مقصد سفر بعدی شما برای …