این وسایل ارزان، خانه را گران و اشرافی می‌کنند

۳
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
چگونه زمانی که حتی آنچنان هم وضع و اوضاع مالی شما خوب نیست، به‌گونه‌ای دکور و فضای خانه را طراحی کنیم که علاوه بر زیبا و مرتب بودن کمی هم گران‌قیمت‌تر به‌نظر برسد.
گران به نظر رسیدن دکور منزل

همیشه هم گران به نظر رسیدن دکور منزل به معنی گران‌قیمت بودن نیست. شاید برای افزادی که کمی با محدودیت‌های مالی مواجه هستند، ست کردن رنگ مبلمان با فرش‌ها یا مدل کاغذ دیواری با فرش و غیره کمی سخت به‌نظر بیاید. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

گران به نظر رسیدن دکور منزل

چگونه خانه خود را گران‌قیمت‌تر نشان دهیم؟ چگونه زمانی که حتی آنچنان هم وضع و اوضاع مالی شما خوب نیست، به‌گونه‌ای دکور و فضای خانه را طراحی کنیم که علاوه بر زیبا و مرتب بودن کمی هم گران‌قیمت‌تر به‌نظر برسد.

استفاده از مبلمان در منزل

لازم نیست به سراغ مبلمان چند ده میلیون تومانی بروید. ولی متناسب با منزل خود حتی اگر شده از یک ست میز ناهارخوری ارزان قیمت در داخل منزل خود بهره ببرید. با این کار فارغ از اینکه این مبلمان شما با چه قیمتی به‌نظر می‌رسند باعث می‌شود فضای خالی خانه شما به راحتی و با این کار اشغال شود. هرچند دقت داشته باشید که از انتخاب مبلمان یا ست‌های خیلی بزرگ و فضا گیر جدا پرهیز کنید.

گران به نظر رسیدن دکور منزل

استفاده از موارد قدیمی ولی با کیفیت از نکات گران به نظر رسیدن دکور منزل

یکی از ترفندهای گران‌قیمت نشان دادن منزل این است که اگر وسیله یا ظرف تزیینی در منزل خود دارید و به صرف قدیمی بودن از آن استفاده نمی‌کنید می‌توانید مجددا از آن‌ها با خیال راحت کمک بگیرید. البته دقت داشته باشید که این مواردی که کمی قدیمی‌تر شده اند حتما سالم و با کیفیت باشند.

اما نکته اینجاست که این اشیا و وسایل قدیمی را با یک مورد با ارزش و شیک‌تر ترکیب کنید. اجازه دهید مثالی بزنیم. چنانچه میز قدیمی درمنزل دارید و البته سالم است از آن کمک بگیرید و با خرید یک گلدان کمی گران‌قیمت‌تر و متفاوت‌تر و قرار دادنش بر روی میز به این میز و صندلی قدیمی و این فضا از خانه جلوه متفاوتی بدهید و در واقع با این تناقض محیط گران‌قیمت‌تری پدید بیاورید.

گران به نظر رسیدن دکور منزل

استفاده از ترکیبات مناسب از نکات گران به نظر رسیدن دکور منزل

همان گونه که یک نظم و ترتیب در رنگ و مدل لباس‌ها می‌تواند شما را بسیار متفاوت‌تر نشان دهد. از سوی دیگر نیز در منزل و ترکیب بندی و سایل و رنگ‌ها می‌تواند به همان اندازه و حتی بیشتر بر نمای داخل خانه شما تاثیرگذار باشد.

بنابراین یکی از راه‌ها و روش‌های لوکس و گران‌قیمت کردن استفاده از ترکیبات و وسایل مختلف است که البته باید در عین سادگی استفاده شوند. از استفاده از وسایل مختلف ترس نداشته باشید و از بافت‌ها و مدل‌های مختلف در کنار یک دیگر کمک بگیرید.

از ست کردن دوری کنید

شاید دیگر زمان آنکه تمامی رنگ‌ها و وسایل را در منزل با یکدیگر ست کنید به‌سر آمده باشد. شاید دیگر نمایی که همه چیز شبیه به هم (چه از لحاظ ظاهر و چه رنگ) به‌نظر می‌رسد جذابیت ندارد. حال زمان آن رسیده است که با تفکرات و مشاهدات بیننده کمی بازی کنید تا بدین صورت منزل خود را لوکس‌تر نشان دهید. دقت کنید که در این کتار قانون‌مند باشید و زیاده‌روی نکنید چرا که نتیجه معکوسی خواهد داشت. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این ترفندها وسایل قدیمی منزل را نو کنید سر بزنید.

از ست کردن دوری کنید

نقاشی مناسب منزل

جدای از اندازه و ابعاد منزل، شما می‌توانید به راحتی با یک نقاشی کم‌هزینه خانه خود را ضمن بزرگ‌تر نشان دادن کمی هم متفاوت و کلاسیک‌تر نشان دهید. احتمالا شما هم خانه‌های یک دست سفید برایتان ساده و خسته‌کننده شده است.

ایجاد ست‌های رنگی موافق و مخالف شور و هیجان بیشتر به منزل شما می دهد. در نتیجه منزل شما از آنچه که هست مطمئنا گران‌قیمت‌تر به‌نظر خواهد رسید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید.

نقاشی مناسب منزل

پیشنهاد مطالعه: مطلب این آویز تزیینی خانه شما را شیک می‌کند‍! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این لوستر شیک را در خانه بسازید

آیا می‌دانستید با هزینه کم می‌توانید یک لوستر زیبا در خانه خود بسازید؟در این ویدئو از مجله…