دیوارهای خانه را تزیین کنید

۲
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال ایده‌هایی برای تغییر حال‌وهوای خانه هستید دیوارها جای مناسبی برای شروع هستند.
ایده های تزیین دیوار در منزل

دیوارهای خالی و بزرگ، فرصت‌های زیادی به شما می‌دهند تا با ایجاد تغییرات کوچک، حال‌وهوای خانه را به‌کلی عوض کنید. حتی یک تغییر کوچک می‌تواند ظاهر خانه را حسابی تغییر دهد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان ایده های تزیین دیوار در منزل می‌پردازیم.

ایده های تزیین دیوار در منزل

فرقی نمی‌کند سلیقه و سبک‌وسیاق خانه‌ شما چه باشد. در ادامه ایده‌های متعددی را عنوان می‌کنیم که از میان آن‌ها می‌توانید هرکدام را که متناسب با سلیقه و دکور خانه‌ شما بود استفاده کنید.

تزیینات دیواری سنتی

برای تزیین دیوار خانه لازم نیست خودتان را به آثار هنری مدرن محدود کنید. از آویزهای سنتی که با نخ و پارچه تهیه می‌شوند استفاده کنید. این آویزها معمولا رنگ‌های بسیار متنوعی دارند و دارای طرح‌های خیره‌کننده و متفاوت‌ هستند. اگر دکوراسیون خانه‌ شما ساده و خنثی است، با اضافه کردن این تزیینات دیواری جذاب می‌توانید حسابی خانه را تغییر دهد.

ایده های تزیین دیوار در منزل

نصب آینه از ایده های تزیین دیوار در منزل

آینه می‌تواند نور را منعکس کند و کمک می‌کند که یک فضای کوچک، وسیع‌تر و روشن‌تر به‌نظر برسد. برای تزیین دیوار خانه بخصوص برای جاهایی که کوچک هستند از آینه‌های بزرگ استفاده کنید. آینه‌های تزیینی و کوچک هم با طرح‌های متنوع در فروشگاه‌های لوازم منزل پیدا می‌شود. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب میز کنسول را کجای خانه بگذاریم؟ سر بزنید.

کشیدن نقاشی دیواری

اگر علاقه‌مند به هنر هستید یا خودتان دستی بر نقاشی دارید می‌توانید یکی از دیوارهای خانه را طبق سلیقه‌ خودتان نقاشی کنید. با اضافه کردن نقاشی دیواری به خانه، ظاهر کلی آن حسابی تغییر می‌کند و می‌توانید سلیقه‌ هنری خود را نیز به دیگران نشان دهید.

ایده های تزیین دیوار در منزل

نصب قفسه و شلف

اگر روی زمین جایی برای گذاشتن وسایل ندارید می‌توانید از قفسه‌های دیواری استفاده کنید. انواع قفسه با جنس‌های مختلف چوبی و فلزی را روی دیوار نصب کنید و وسایلی مثل کتاب، تندیس‌های کوچک و سایر وسایل تزیینی خود را روی آن قرار دهید.

تزیین با سبدهای حصیری از ایده های تزیین دیوار در منزل

می‌توانید روی دیوار چند سبد حصیری نصب کنید و داخل آن‌ها متناسب با فصل یا متناسب با نیاز خود، وسایل و تزیینات مختلف قرار دهید. مثلا در تابستان می‌توانید داخل آن‌ها دسته‌گل بگذارید.

تزیین دیوار با سبدهای حصیری

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی هرگز خراب نمی‌شوند! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هرگز اتاق پذیرایی را اینگونه نچینید!

هر زمان احساس کردید که فضای خانه آن‌طور که باید مناسب شما نیست و احساس راحتی و کاربردی بود…