عواقب خطرناک بی‌توجهی به زنان

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زن‌ها روحیه حساس و لطیفی دارند و اگر به آن‌ها بی‌توجهی شود، عکس‌العمل‌های متفاوتی را از خود بروز می‌دهند. خطرناک‌ترین عواقب بی توجهی مرد به زن ممکن است جدایی یا خیانت باشد.
عواقب بی توجهی زن به مرد

اگر حس می‌کنید که اخیرا رفتار همسرتان با شما عوض شده یا مدام از شما شکایت می‌کند حتما مدتی هست که او را نادیده می‌گیرید. در این مطلب از مجله دلتا به بررسی عواقب بی توجهی مرد به زن می‌پردازیم.

بی توجهی در رابطه به چه معناست؟

زمانی که یک یا هردو زوجین فکر می‌کنند شریکشان همیشه هست و هیچ تلاشی برای بهبود و نگهداری رابطه نمی‌کنند بی توجهی یا غفلت در رابطه اتفاق می‌افتد.

عواقب بی توجهی مرد به زن

عواقب بی توجهی مرد به زن از اینجا شروع می‌شود که در ابتدا زن احساس می‌کند نادیده گرفته می‌شود، فکر می‌کند دیگر برای همسرش اهمیتی ندارد، دچار افسردگی و ناامیدی شده و احساس غم و اندوه می‌کند. زن‌ها وقتی احساس می کنند مورد غفلت و بی توجهی قرار گرفته‌اند یکسری رفتارها و نشانه هایی را بروز می دهند که نشان‌دهنده احساس تنهایی و ناراحتی آن‌هاست.

وقتی در مورد احساساتش حرف می‌زند گریه‌اش می‌گیرد

یکی از نشانه‌های کلیدی غفلت و بی‌توجهی شما به همسرتان زمانی اتفاق می‌افتد که موقع بحث در مورد مسائل مختلف زندگی شروع به گریه می‌کند.

وقتی زن در مورد اینکه به او بی توجهی می‌کنید حرف می‌زند و اشک می‌ریزد یعنی خیلی به او بی توجهی کرده‌اید و کار را به جایی رسانده‌اید که او از شما گدایی محبت و عشق کند. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این نشانه‌ها یعنی برای ازدواج زود است! سر بزنید.

عواقب بی توجهی زن به مرد

حرف‌های خصوصی خود را با شریک‌تان در میان نمی‌گذارید

اگر متوجه شده‌اید که دیگر جزئیات خصوصی خودتان را به همسر یا شریکتان نمی‌گویید این احتمال هست که زن احساس کند مورد غفلت قرار می‌گیرد. وقتی دو نفر به هم متعهد هستند با هم ارتباط نزدیک دارند، افکار، احساسات، امیدها و رویاهایشان را با هم به اشتراک می‌گذارند. اگر هیچکدام از این موارد را با همسرتان در میان نمی‌گذارید وضع رابطه خوب نیست و این یک پرچم و هشدار قرمز برای شماست.

ایراد گرفتن زن از ظاهرش از عواقب بی توجهی مرد به زن

وقتی زن حس کند مورد بی توجهی همسرش قرار می‌گیرد، احتمالا قیافه خودش را مقصر این مساله می‌داند. اگر از همسرتان تعریف نکرده باشید فکر می‌کند که زیبا و جذاب نیست و به همین خاطر از خودش ایراد می‌گیرد. سراغ عمل‌های جراحی می‌رود، مرتب رنگ موهایش را عوض می‌کند و به فکر کاهش وزن می‌افتد.

شما دیگر اولویت همسرتان نیستید

وقتی زن احساس طرد شدگی کند کم کم از شما دور می‌شود و دیگر شما اولویتش نخواهید بود. زن در چنین مواقعی سراغ سرگرمی‌های جدید می‌رود و وقتش را صرف شما نمی‌کند.
در نظر داشته باشید که همین زن در حالت عادی و وقتی که نیازهایش برطرف شود بسیار متعهد است و به شما اهمیت می‌دهد.

قدردانی نکردن از عواقب بی توجهی مرد به زن

اگر آخرین باری که از همسرتان قدردانی کرده‌اید یا برای او هدیه خریده‌اید یا او را برای شام بیرون برده‌اید را به‌خاطر نمی‌آورید احتمالا همسرتان متوجه غفلت شما شده و مدام تلاش می‌کند تا شما را خوشحال کند. از اینکه از او سپاسگزاری نمی‌کنید تعجب می‌کند و فکرهای منفی سراغش می‌آید.

زن از اینکه با او وقت نمی‌گذرانید شاکی است

به احتمال زیاد زمانی که به همسرتان بی توجهی می‌کنید صدای او در می‌آید و مدام از شما شکایت می‌کند که شما دوست ندارید با او وقت بگذرانید.

عواقب بی توجهی زن به مرد

پیشنهاد مطالعه: مطلب فواید بی‌نظیر بوسه که قطعا نمی‌دانید را بخوانید.

۴ دیدگاه

 1. معما

  ۳ دی ۱۴۰۱ در ۲:۳۱ ب٫ظ

  عاقبت بی توجهی صیغه وفروپاشی زندگیست

  پاسخ

  • مونا اصفهانی

   ۳ دی ۱۴۰۱ در ۲:۳۴ ب٫ظ

   ممنون از همراهی و لطف شما دوست عزیز🌹

   پاسخ

 2. ناشناس

  ۳ آبان ۱۴۰۱ در ۲:۰۶ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۲ آبان ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۲ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…