این وسایل در دکور هر خانه‌ای باید باشد!

۳
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
وسایل دکوری چه از نظر طراحی و چه از نظر جنس دارای انواع مختلفی هستند. برخی وسایل دکوری ثابت بوده و برخی نیز به‌صورت متحرک هستند و می‌توان آن‌ها را مثل یک مجسمه به راحتی جابه‌جا کرد.
وسایل دکوری شیک برای منزل

وسایل دکوری و تزئینی این قابلیت را دارند که به فضا روح تزریق کنند. شما می‌توانید با اضافه کردن یک وسیله دکوری به محیط فضا را به کل عوض کنید. وسایل دکوری از جمله وسایل‌ مهم هر خانه است چرا که نبود آن‌ها به وضوح در دکوراسیون خانه به چشم می‌آید. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی وسایل دکوری شیک برای منزل می‌پردازیم.

وسایل دکوری شیک برای منزل

اگر از دکور خانه خود خسته شده‌اید ولی در حال حاضر بودجه کافی برای تغییر کلی وسایل منزل را ندارید بهترین راه‌حل این است که به سراغ وسایل دکوری و تزئینی بروید.

ساعت

یکی از وسایل دکوری که در سبک‌های دکوراسیون داخلی بسیار از آن استفاده می‌شود، ساعت‌های دیواری یا رومیزی هستند. این وسیله در عین حال که دکوری است حضورش در هر خانه‌ای واجب است. ساعت‌ها دارای انواع رومیزی و دیوار کوب هستند. همچنین می‌توان آن‌ها را در جنس‌های شیشه‌ای یا آینه‌‌ای، چوبی و فلزی در بازار یافت.

ساعت‌های آینه‌ای امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند. این مدل ساعت به علت نوع جنسی که دارد قابلیت انعکاس نور را دارد و جلوه‌ای خاص به فضای شما می‌دهد.

وسایل دکوری شیک برای منزل

سبدهای حصیری

استفاده ازسبدهای حصیری به‌عنوان پوششی برای گلدان‌ها یا به عنوان جعبه‌ای برای لباس و وسایل اضافه امروزه بسیار در دکور کردن فضا استفاده می‌شود. این سبدها در سایزها و طرح‌های متنوع وجود دارد که بسته به کاربردی که می‌خواهید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از سایزهای کوچک این سبدها می‌توان برای دیزاین میز جلو مبلی نیز استفاده کرد و از طریق آن بین اشیای مختلف که به‌طور جداگانه هیچ ارتباطی با هم ندارند، ارتباط برقرار کرد.

وسایل دکوری شیک برای منزل

گلدان

یکی دیگر از وسایل دکوری که در اکثر خانه‌ها حضور دارد گلدان است که از آن می‌توان به راحتی برای دکور کردن فضا استفاده کرد. امروزه جنس‌های متنوعی از گلدان‌ها در بازار موجود است که شما می‌توانید بسته به سلیقه و دکوراسیون خود از آن‌ها استفاده کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این ۵ روش مبلمان کهنه خود را نو کنید سر بزنید.

گلدان دکوری شیک

شلف

شما می‌توانید با استفاده از یک شلف به وسایل دکوری خود نظم بدهید و آن‌ها را از حالت بهم ریخته در آورید. با قرار دادن وسایل دکوری در یک جای مشخص در کنارهم، این وسایل بیشتر از قبل که هرکدام به‌صورت مجزا بوده‌اند به چشم می‌آیند.

دیوارکوب‌های مکرومه

از این دیوارکوب‌ها می‌توان برای دیزاین دیوار بالای تلویزیون، بالای تخت یا حتی یک دیوار خالی در منزل خود استفاده کنید. درست کردن این تابلوها بسیار آسان است. شما می‌توانید به راحتی به درست کردن یک تابلوی زیبا اقدام نمایید و با هنر دست خود منزل‌تان را دکورکنید و از آن لذتی دو چندان ببرید.

دیوارکوب‌های مکرومه

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز تختخواب را در این قسمت اتاق قرار ندهید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

هرگز اتاق پذیرایی را اینگونه نچینید!

هر زمان احساس کردید که فضای خانه آن‌طور که باید مناسب شما نیست و احساس راحتی و کاربردی بود…