جذاب‌ترین زنان از دید مردان

۱۳
16
زمان مطالعه: 3 دقیقه
درست است که مردان با چشمشان عاشق می‌شوند اما مردان برای آنکه جذب یک زن شوند دوست دارند که همسرشان ویژگی‌های دیگری هم داشته باشد.
مردان از چه زنانی خوششان می‌آید

اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به‌دست آورند: در درجه اول لذت، درجه دوم آرامش و در درجه سوم پیشرفت است. از لذت آرامش به‌دست می‌آید و با رسیدن به آرامش می‌توان راه‌های پیشرفت را هموار کرد. در این مطلب از مجله دلتا به این سوال پاسخ می‌دهیم که مردان از چه زنانی خوششان می‌ آید؟

مردان از چه زنانی خوششان می‌ آید؟

هر رابطه زناشویی روزهای اول با شور و حرارت زیادی همراه است که باگذشت زمان کم‌کم این اشتیاق خاموش می‌شود اما شاید بپرسید که چه اتفاقی می‌افتد که برخی از زوج ها آن شور و حرارت قبل را ندارند؟

پایه و همراه بودن از ویژگی زنانی که مردان خوششان می آید

 • یکی از مسائلی که زن را برای مرد جذاب می‌کند پایه و همراه نبودن در شرایط مختلف با همسر است. یک زن جذاب و دوست‌داشتنی سعی می‌کند در هر شرایطی همراه همسرش باشد و به قولی او را تنها نگذارد. زن پایه باید این‌گونه باشد:وقتی همسرش در حال تماشای فیلمی است مدام در آشپزخانه مشغول کار کردن نباشد و جلوی چشم شوهرش مثل کوزت کار نکند بلکه کار خانه را تعطیل کند و چند لحظه‌ای در کنار همسرش بنشیند و با یکدیگر فیلم نگاه کنند.
 • برای مهمانی و یا مسافرت رفتن هزار بار نگوید: حوصله ندارم. شما دیگر تنها نیستید، نباید تنها شرایط خودتان را در نظر بگیرید. به خاطر همسرتان به مسافرت و مهمانی بروید و در بازی‌ها و هیجانات، همسرتان را همراهی کنید. مثل یک رفیق پایه شوهرتان باشید.

مردان از چه زنانی خوششان می‌آید

شاداب و خندان

مردها دوست دارند که همسرشان را شاداب ببینند چه از نظر درونی و چه از نظر ظاهری. زنی که همیشه اخم می‌کند و ظاهری جدی دارد نشان می‌دهد که ازنظر درونی از شادابی چندانی برخوردار نیست. همچنین ظاهر ژولیده و نامرتب هم چندان برای مردان خوشایند نیست لذا آراستگی خودتان را در هر حالتی حفظ کنید. برای اینکه روابط عاطفی بهتری داشته باشید به مطلب هشدار، ازدواج سفید در کمین جوانان است سر بزنید.

احساس خوب به خود داشتن از از ویژگی زنانی که مردان خوششان می آید

زن محبوب مردان زنی است که احساسات مثبتی نسبت به خودش داشته باشد. وقتی زنی نسبت به‌ظاهر خودش احساس خوبی ندارد و مدام زشتی‌های خودش را مقابل همسرش به زبان می‌آورد چگونه می‌توان انتظار داشت که همسرش او را دوست داشته باشد لذا از دیدن خودتان لذت ببرید و خودتان را دوست داشته باشید.

زن‌ باشید

حتما شنیده‌اید از زنانی که به خود می‌بالند و می‌گویند ما هزارتا مرد رو حریف می‌شویم یا ما خودمان یک‌پا مرد هستیم. اما باید بدانید مردان به‌هیچ‌وجه جذب چنین زنانی نمی‌شوند. زنانی که به‌تنهایی به سفر می‌روند و کارهای خطرناک و مردانه انجام می‌دهند از دید مردان جذاب نیستند و ازنظر مردان زن باید لطافت و ظرافت زنانگی اش را حفظ کند و در برخی مواقع حتی مردان دوست دارند که زنان خودشان را به آن‌ها نیازمند نشان دهند.

مردان از چه زنانی خوششان می‌آید

پیشنهاد مطالعه: مطلب آیا داشتن رابطه زناشویی در دوران نامزدی صحیح است؟ را بخوانید.

منبعsaednews

۱۳ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ در ۰:۱۹ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ در ۳:۳۸ ب٫ظ

  من بعداز چهل سال زندگی زناشویی،زنم را بخاطر اینکه با من همراه نبود و اکثر مواقع به ظاهرش رسیدگی نمیکرد طلاق دادم ، اینجور خانمها هیچوقت درست نمیشوند، خدابیامرز مادرش هم چندین بار به ایشون تذکر داده بود

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۰۱ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

 3. ناشناس

  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ در ۲:۴۲ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ در ۰:۵۷ ق٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۵ ب٫ظ

 7. ناشناس

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در ۴:۴۳ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در ۴:۱۶ ب٫ظ

  دوستی دارم که خیلی وسواس است می‌گوید من زنی را دوست دارم که همه خصلت‌های خوب را دارآباشد درضمن باحیا باحجاب مومنه باشه وبا مرد نامحرم هم صحبت تابه حال حرف نزده باشد و بعد ازاین هم حرف نزند این آخری مقداری سخت است

  پاسخ

  • الهام الهامی

   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۲۲ ق٫ظ

   سپاس از همراهی شما دوست عزیز🌹🌹

   پاسخ

  • هما

   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۵۵ ق٫ظ

   اگه چنین زنی پیدا کرد بگو من برم باهاش ازدواج کنم مگه اینکه یه دختر بچه از شیرخوارگاه برداره بزرگش کنه

   پاسخ

 9. ناشناس

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۲۷ ب٫ظ

 10. ناشناس

  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ در ۱۲:۵۷ ب٫ظ

  👌👌👌

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

دل مردان با این کارهای زنانه آب می‌شود +ویدیو

یک مرد چگونه عاشق می شود؟ وقتی یک مرد عاشق یک زن می شود از لحاظ رفتاری و نحوه برخورد تفاوت…