رویایی‌ترین پارک شیراز را با هم ببینیم

۸
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از همه جاهای دیدنی و جاذبه‌های گردشگری شیراز که بگذریم، پارک‌های این شهر هم یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین جاهای دیدنی شیراز به‌شمار می‌آیند و در تمام روزهای سال، طرفداران خاص خودشان را دارند.
پارک رویا شیراز

پارک رویا شیراز، یکی از باصفاترین پارک‌های شیراز است که با چشم‌اندازی سرسبز و امکانات تفریحی مناسب، مکان خوبی برای پیاده‌روی و گذراندن اوقات فراغت به‌شمار می‌آید. گل‌کاری‌های رنگارنگ و درختان سرسبز این پارک، آن‌قدر جذاب هستند که چشم هر بازدیدکننده‌ای به خود را خیره می‌کند. اگر شما هم دلتان می‌خواهد یک روز آرام و دلنشین را همراه با عزیزانتان تجربه کنید، تا انتهای این مطلب با مجله دلتا همراه باشید.

معرفی پارک رویا شیراز

پارک رویا شیراز، با مساحت تقریبی ۱۱ هزار مترمربع در منطقه ۱ شیراز قرار دارد و فضای خوبی برای گذراندن اوقات فراغت گردشگران یا شهروندان شیراز به‌شمار می‌آید. وقتی در این پارک ایستاده‌اید، فقط کافی‌ست چشم بچرخانید و با کمی دقت، هر گوشه پارک را نگاه کنید. به احتمال زیاد قسمتی از پارک افراد مسنی را ببینید که زیر درختان تنومند نشسته و مشغول گفت‌وگو هستند. شاید هم چشمتان به خانواده‌هایی بیفتد که در قسمتی از پارک بساط پیک‌نیک راه انداخته و دور هم نشسته‌اند.

پارک های شیراز

امکانات پارک

پارک رویا شیراز در سال ۱۳۸۳ تأسیس شد و امروز به محلی برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت رهگذران، مسافران و شهروندان تبدیل شده‌است. از امکانات ویژه این پارک می‌توانیم به وسایل ورزشی، نیمکت‌ها، وسایل بازی کودکان و نوجوانان، رستوران و سرویس بهداشتی اشاره کنیم.

آیا پارک رویا باز است؟

خوشبختانه پس از برطرف شدن محدودیت‌های ناشی از بیماری کووید ۱۹، پارک رویا هم مثل سایر بوستان‌های شهر بازگشایی شد و همه‌روزه به‌صورت ۲۴ ساعته، آماده پذیرایی از گردشگران است. برای دیدن نقاط گردشگری بیشتر از ایران دلپذیرترین منطقه برای ماهیگیری را بخوانید.

پارک رویا شیراز

پیشنهاد مطالعه: برای دیدن مطالب بیشتر از گردشگری در این روستای ایرانی همه دو قلو هستند را بخوانید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دیدنی‌ترین نقاط گردشگری قطر کجاست؟

با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا جاهای دیدنی قطر را بهتر بشناسید. قطر یکی از کشورهایی ا…