خانه گردشگری پارک ژوراسیک تهران ، میهمانیِ دایناسورها

پارک ژوراسیک تهران ، میهمانیِ دایناسورها

۱۱
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
پارک ژوراسیک تهران یا بوستان دایناسورها در سال 93، با 25 مجسمه از موجودات ماقبل تاریخ، افتتاح شد.این مجسمه ها بعضاً متحرک و با قابلیت پخش افکت های صوتی ساخته شده‎اند.
پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران یا بوستان دایناسورها، پارکی‎است که در سال ۹۳ با مجموعه‎ای از مجسمه‎های عظیم از دایناسورها و تندیس های متحرک این موجودات هیجان انگیز ما قبل تاریخ در تهران افتتاح شد. صفحه گردشگری مان را بخوانید تا به این پارک سری بزنیم.

پارک ژوراسیک تهران

آروزیی که به حقیقت پیوست

از زمانِ پخش فیلم پارک ژوراسیک، بچه ها، نوجوانان و حتی خود ما در دلمان حداقل یک بار آرزو کرده‎ایم که ای کاش ما هم می‎توانستیم یکی از این موجودات حیرت‎انگیز و حتی وهم‎انگیز را ببینیم. و از زمان تولید نسخه‎های متعدد انیمیشن عصر یخبندان  همه کودکان  آرزو داشتند ماموت های عظیم‎الجثه و یا دایناسورهای زیبا و  ترو فرز و جذابِ ما قبل تاریخ را از نزدیک ببینند که خوشبختانه این آرزو در پارک ژوراسیک تهران به حقیقت پیوست.

عصر یخبندان

موجوداتی که تخیلی نیستند

بوستان دایناسورها یا همان پارک ژوراسیک تهران این امکان را فراهم کرده است که شما همراه فرزندانتان بتوانید اطلاعاتی آموزنده و علمی از این موجودات که در اعصار گذشته می‎زیسته‎اند کسب کنید. موجوداتی که همه ما می‎دانیم بعد از تغییراتِ شرایط اقلیمی روی این کره پهناور نسل‎شان منقرض شده است.

پارک ژوراسیک تهران

۲۵ مجسمه دایناسور غول پیکر

مجسمه‎های این پارک به گونه‎ای ساخته و مستقر شده اند که شما به راحتی می‎توانید به این دایناسور‎ها نزدیک شده و با آنها عکس بگیرید.

پارک ژوراسیک

همه چیز درباره موجودات ماقبل تاریخ

 در این بوستان، گونه‎های متفاوت دایناسورها و  شیوه  زندگیِ این موجودات به دقت مورد بررسی قرار گرفته و  به نمایش درآمده است؛ همچنین افکت‎های صوتی و جلوه های ویژه این پارک احساس نزدیکی به این موجودات را ملموس تر می‎کند. و کاملاً به حس کنجکاوی شما پاسخ می‎دهد.

پارک ژوراسیک تهران

امکاناتی رفاهی برای بازدید کنندگان

گذشته از اینکه شما از دیدن این موجودات لذت کافی خواهید برد، در این پارک امکانات دیگری نیز مانند کارگاههای آموزشی، سالن پخش فیلم، سینما سه بعدی، ژورا شاپ (کافی شاپِ پارک ژوراسیک)، پارکینگ، سرویس بهداشتی و…نیز برای‎تان درنظر گرفته شده است.

پارک ژوراسیک تهران

چگونه به پارک ژوراسیک برسیم؟

بوستان دایناسورها در سعادت آباد، کمی بالاتر از میدان بهرود با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع واقع شده است.  می‎توانید برای بازدید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به آنجا مراجعه کنید، به ویژه اینکه در روزهای تعطیل از دایناسورهای عالی طراحی شده نیز دیدن خواهید کرد.

پارک ژوراسیک تهران

برای خواندن مطالب بیشتر با مجله دلتا همراه باشید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

آیا تا به حال به کالیفرنیای ایران رفته‌اید؟

تصاویر ساحل مکران به ما نشان می‌دهد که این خط ساحلی، زیبایی خیره کننده‌ای دارد؛ دیدن کوه‌ه…