این کارها مردان را به شدت دلتنگ می‌کند

۸
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آیا مردتان اخیرا از شما فاصله می‌گیرد؟ آیا احساس می‌کنید این شما هستید که همیشه دنبال او هستید؟
روش های دلتنگ کردن مردان

اگر احساس می‌کنید که مورد قدردانی قرار نگرفته‌اید و در این رابطه نادیده گرفته شده‌اید. وقت آن است که دقیقا بدانید چگونه او را مجبور کنید ارزش شما را ببیند، از شما قدردانی کند و شما را در اولویت زندگی خود قرار دهد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان روش های دلتنگ کردن مردان می‌پردازیم.

روش های دلتنگ کردن مردان

شاید برای بعضی از افراد این روش‌ها جواب ندهد ولی برای بسیاری از مردان نوعی ترس از دست دادن شما ایجاد می‌کند. در نتیجه تلاش می‌کند شما را داشته باشد.

رفتن را بلد باشید

هر روزی که در یک رابطه هستید، انتخاب می‌کنید که آنجا باشید یا خیر. همیشه باید به خاطر داشته باشید که می‌توانید در هر زمانی که ارزش‌های شما زیر پا گذاشته شد، او را ترک کنید.

اگر مردی بداند که واقعا می‌تواند شما را از دست بدهد یا بازی خود را عوض می‌کند و به وضوح به شما متعهد می‌شود یا شما را رها می‌کند. اگر او شما را رها کرد، این هم برای شما یک پیروزی است و وقت خود را صرف او نمی‌کنید.

مردان می‌توانند تفاوت بین زنی را که واقعا مایل به رفتن است و زنی که نمی‌خواهد برود، کاملا بفهمند. این همان قدرت رفتن است و ضروری است که آن را درک کنید. این واقعا یک قدرت است اما باید بدانید که این فقط یک تهدید نیست.

روش های دلتنگ کردن مردان

فضا دادن به مردان از روش های دلتنگ کردن مردان

وقتی به مرد فضای زیادی می‌دهید، باعث می‌شود او ترس از دست دادن شما را داشته باشد. فضا قلب یک رابطه خوب است و باعث می‌شود وقتی در این نزدیکی نیستید دلش برای شما تنگ شود.

مردان برای پردازش احساسات خود، حل مشکلات و انجام کارها نیاز به فضا دارند. آن‌ها در زندگی خود به این جنبه نیاز دارند تا در بهترین حالت خود قرار گیرند.

روش های دلتنگ کردن مردان

در بهترین حالت روحی ممکن باشید

روحیه خوب شما، حال و هوای شماست. وقتی در بهترین حالت ممکن باشید، بهترین رابطه را خواهید داشت. وقتی کارهایی را انجام می‌دهید که دوست دارید و از خود مراقبت می‌کنید، این یک نقشه راه خودکار برای رسیدن به خوشبختی در درون است و شما را درخشان نشان می‌دهد. برای اینکه رابطه عاطفی بهتری داشته باشید به مطلب مردان در آرزوی داشتن این زنان هستند! سر بزنید.

ارسال پیام کوتاه و پیام‌های اجتماعی را به حداقل برسانید

خانم‌ها در بسیاری از مواقع در کنار تلفن یا رسانه اجتماعی خود هستند و به سرعت پیام می‌فرستند یا دریافت می‌کنند. خیلی از مردان اینگونه نیستند. خانم انتظار دارد که مرد هم تند و تند به او پیام دهد یا جواب او را بدهد.

بیشتر کردن صمیمیت از روش های دلتنگ کردن مردان

به زمانی فکر کنید که احساس می‌کردید بسیار نزدیک و متصل به شریک زندگی خود هستید. همه ما به این احساسات نیاز داریم که از نظر احساسی با دیگران ارتباط داشته باشیم. وقتی برای او منطقه‌ای امن ایجاد می‌کنید تا خودش را بیان کند، وقتی احساس می‌کند از شما جدا شده است، دلش برای شما تنگ می‌شود.

از او حمایت کنید

وقتی از او در زمینه خاصی حمایت می‌کنید، احساس می‌کند به‌طرز عمیقی با شما ارتباط دارد. دریافت چنین حمایتی از یک زن چیزی است که اکثر مردان تشنه آن هستند و حتی تا زمانی که آن را نداشته باشند و احساس نکنند ممکن است آن را از دست بدهند، متوجه آن نمی‌شوند. در زمان‌هایی که به شما نیاز دارد کنارش باشید و به او حس حمایت دهید.

از او حمایت کنید

پیشنهاد مطالعه: مطلب مردان اینگونه عشق خود را نشان می‌دهند! را بخوانید.

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

نرم کردن دل شوهر با ترفندهای آسان

زنان در دنیایی از عشق و محبت زندگی می‌کنند و مردان در دنیایی از استدلال‌های مردانه. در بیش…