پذیرایی منزل را شیک و لوکس کنید

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اولین جایی که به محض ورود به خانه با آن روبه‌رو می شویم اغلب اتاق پذیرایی است.
اتاق پذیرایی شیک و مدرن

در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی برای اتاق پذیرایی شیک و مدرن می‌پردازیم. شما می‌توانید با توجه به امکانات و بودجه‌ای که در دسترس دارید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و در نتیجه آن اتاق پذیرایی شیک و با کلاسی داشته باشید. همراه ما باشید.

به دیوارها رنگی نو بزنید

شما می‌توانید احساس فضا را با انتخاب رنگی کاملا متفاوت تغییر دهید. ممکن است به نظرتان کار سختی بیاید، اما رنگ کردن دیوارها به نسبت تغییراتی که ایجاد می‌کند، کاری مقرون‌به‌صرفه و ساده است که می‌تواند تغییرات کلی در اتاق پذیرایی شما ایجاد کند.

اتاق پذیرایی شیک و مدرن

آوردن بافت‌های جدید از نکات اتاق پذیرایی شیک و مدرن

پارچه مخمل اغلب در فصول سرد به‌عنوان پارچه رومبلی انتخاب می‌شود. این پارچه بافت بسیار مستحکمی دارد و به محیط گرما می‌بخشد. همچنین پارچه مخمل به راحتی با سبک‌های مختلف منطبق می‌شود.

اتاق پذیرایی شیک و مدرن

جزئیات رنگی در محیط را تغییر دهید

وقتی صحبت از اتاق پذیرایی شیک می‌شود اولین چیزی که به ذهن همه می‌رسد تغییر در جزئیات است. انتخاب رنگ‌های متفاوت می‌تواند کاملا در ظاهر و احساس محیط تغییر ایجاد کند. کوسن‌ها، قاب عکس‌ها و قالیچه پهن شده در قسمت پذیرایی می‌توانند با همدیگر تغییر کنند و رنگ و احساس جدیدی به محیط بدهند. برای اینکه خانه زیبایی داشته باشید به مطلب سریع و ارزان دکور خانه را عوض کنید سر بزنید.

جزئیات رنگی در محیط را تغییر دهید

استفاده از فضاهای کوچک را با مبلمان قابل تغییر گسترش دهید

اثاثیه و مبلمان با قابلیت چندکاره بودن، گزینه‌های بسیار خوبی برای استفاده بیشتر از فضاهای کوچک هستند. یک میز قهوهخوری که کشودار است، یک قفسه کتاب به عنوان جدا کننده فضاها و یا یک پاف که به عنوان میز، زیرپایی و در صورت نیاز صندلی استفاده می شوند، نمونه‌هایی از این تغییر هستند.

استفاده از فضاهای کوچک را با مبلمان قابل تغییر گسترش دهید

یک میز تلویزیون خوب از نکات اتاق پذیرایی شیک و مدرن

ابعاد میز تلویزیون و تلویزیون باید باهمدیگر متناسب باشند. میز تلویزیون باید حداقل ۵ سانتی‌متر از دو سمت میز فاصله داشته باشد تا هم از نظر محافظتی و هم زیبایی مشکلی ایجاد نشود.

یک میز تلویزیون خوب

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز از این گیاهان آپارتمانی در منزل استفاده نکنید را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

مناسب‌ترین کابینت برای آشپزخانه شما

امروزه کابینت‌ها بخش اساسی ساختار یک آشپزخانه را تشکیل می‌دهند.کابینت‌ها در جنس‌ها، سبک‌ها…