در نگاه اول مهمانان را شگفت‌زده کنید

۴
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل درست و الهام بخش اولین چیزی است که در وهله اول ورود میهمانان به خانه شما تحسین آن‌ها را بر می‌انگیزد.
روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

در این مطلب از مجله دلتا به بیان روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن می‌پردازیم. این امر قوانین و اصول بسیاری دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید دکوراسیونی شیک و همه چیز تمام داشته باشید.

روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

روش برای داشتن یک طراحی دکوراسیون داخلی معرکه به شما گفته می‌شود که با رعایت همین نکات در ظاهر ساده اما کلیدی و کاربردی میهمانان خود را به راحتی با چیدمان منزل شیک تحت تاثیر قرار دهید.

انتخاب لوستر و نور آویز جذاب

چراغ‌ها و لوسترها می‌توانند باعث بهتر یا بدتر شدن طراحی داخلی و چیدمان منزل شیک شوند. اگر می‌خواهید دکوراسیون بی‌نقصی داشته باشید بی شک باید لوسترها و نورآویزهای درستی انتخاب کنید. برای طراحی‌های مدرن بهترین انتخاب نورآویزها هستند. چراغ‌های آویزی که توجه را به خود جلب کنند و زیبایی بصری داشته باشند.

روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

انتخاب پلان های باز

در صورت امکان نقشه پلان باز را برای پذیرایی و چیدمان منزل شیک انتخاب کنید تا با این کار فضایی باز و بدون مانع داشته باشید که باعث بزرگ‌تر دیده شدن فضای خانه و فراوانی نور در منزل شود.

استفاده از اشیای براق از روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

یکی از بهترین ایده‌های چیدمان منزل شیک استفاده از دکوری‌های براق مانند ظروف و دکوری‌های کریستالی، برنجی، برنز، استیل و غیره است. این اشیا اگر درست استفاده شوند بسیار تاثیرگذار خواهند بود. استفاده از بوفه یا کمدهای بزرگ مخصوص دکوری برای خانه‌های بزرگ و دکوراسیون سنتی مناسب هستند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب سریعا این وسایل را از خانه خود دور بریزید! سر بزنید.

تزیین با گیاهان بلند و بزرگ

استفاده از گیاهان چه در داخل خانه چه بیرون از آن یکی از روش‌های زیبا برای متمایز کردن آن محسوب می‌شود. می‌توانید از چند گلدان با گیاهان بلند یا بزرگ در راهرو یا نشیمن استفاده کنید. بهره بردن از گیاهان یکی از راه‌های طراحی داخلی مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود. گیاهان آپارتمانی متناسب با هر بودجه‌ای به راحتی قابل استفاده در منزل هستند.

روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

استفاده از کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری به سرعت رو به افزایش است. از کاغذ دیواری‌های جذاب و غیرمعمول برای چیدمان منزل شیک استفاده کنید. می‌توانید طرح‌های الهام گرفته شده از طبیعت یا طرح‌های رنگی که متناسب با دکوراسیون شماست انتخاب کنید. لازم نیست تمام دیوارها را کاغذ دیواری کنید. یک یا دو دیوار که به در یا کانال کولر منتهی نمی‌شوند یا دو دیوار با مساحت کم روبه‌روی هم انتخاب خوبی برای تزیین با کاغذ دیواری هستند.

استفاده از چوب سفید از روش هایی برای داشتن خانه شیک و مدرن

صرف نظر از رنگ‌آمیزی که برای دکور منزل خود انتخاب کردید استفاده از چوب سفید باعث بزرگ‌تر جلوه دادن منزل شما می‌شود و همچنین تضاد زیبایی با کاغذ دیواری‌های رنگی ایجاد می‌کند.

استفاده از رنگ‌های الهام بخش

مواظب باشید که انتخاب رنگ اشتباه می‌تواند ایده اولیه طراحی شما را از بین ببرد. اگر می‌خواهید دکوری متفاوت و خاصی داشته باشید از رنگ‌های خنثی دوری و رنگ‌های خاص و الهام بخش را انتخاب کنید. سعی کنید فضای منزل سرد به‌نظر نرسد. در انتخاب پرده‌ها، رنگ کاغذ دیواری و دکوری‌ها از رنگ‌های طبیعت و گرم استفاده کنید تا فضایی گرم و صمیمی داشته باشید.

استفاده از رنگ‌های الهام بخش

پیشنهاد مطالعه: مطلب تنها با یک وسیله به آشپزخانه خود نظم دهید! را بخوانید.

اپلیکیشن مجله دلتا
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

یکبار برای همیشه خانه را منظم کنید

تمیزکاری و مرتب کردن خانه همیشه یکی از معضلات بزرگ برای ما محسوب می‌شود. بخصوص اگر خانه ما…