این چیزها دیگر در دکور منزل مد نیست!

۳
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
در دهه گذشته، طرح‌های مختلفی برای خانه مد شد که برخی از آن‌ها هنوز ارزش کار کردن دارند و برخی دیگر بسیار کهنه و قدیمی هستند.
آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

چیزهای مختلفی برای دکور خانه مد می‌شوند و بعد از مدتی از مد می‌افتند و دوباره پس از چند سال مد می‌شوند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل می‌پردازیم.

آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

نمی‌توان به راحتی گفت چه طرح‌ها و رنگ‌هایی را می‌توان برای سال‌های طولانی در خانه خود حفظ کرد.

قفسه‌های قدیمی و بدون در آشپزخانه با باکس‌ها جایگزین می‌شوند

اگرچه قفسه‌های باز (بدون در) دسترسی به لوازم ضروری آشپزخانه را آسان می‌کند، اما این راه‌حل ذخیره‌سازی ترند شده، با اشکالاتی نیز همراه است. قفسه‌های باز باعث می‌شوند بشقاب، لیوان و تمامی وسایل چیده شده در قفسه با لایه‌ای از خاک و چربی پوشیده شوند. امروزه همگی به دلیل قرنطینه وقت بیشتری در خانه و در آشپزخانه سپری می‌کنیم در نتیجه نیاز ما به قفسه و باکس‌های کاربردی‌تر نیز بیشتر می‌شود. اگر ظاهر قفسه‌های باز را دوست دارید اما به گرد و غبار و مرتب‌سازی مداوم علاقه ندارید، کابینت‌های شیشه‌ای مات یا رنگ‌های روشن را انتخاب کنید.

آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

مبلمان بژ از آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

فضای داخلی مینیمالیستی با رنگ‌های خنثی سال‌هاست که ترند شده‌اند، با این حال مبلمان بژ ممکن است زود دل را بزند و خسته کننده شود. در حال حاضر مبلمان بژ به قدری فراگیر شده است که مردم از آن دلزده شده اند و به دنبال رنگ‌های خاص‌تری می‌گردند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با کمترین هزینه اتاق خواب خود را نو کنید سر بزنید.

آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

کاشی مترو دیگر کمتر استفاده می‌شود

اسم این کاشی به این دلیل مترو است که اولین سری آن در متروی شهر نیویورک به‌کار برده شده است. این کاشی‌ها برای آشپزخانه و حمام بسیار محبوب هستند اما امروزه باید جای خود را به کاشی‌های رنگارنگ لانه زنبوری و هشت ضلعی بدهند و ساختاری مدرن‌تری به هر خانه ببخشند.

کاشی مترو

تابلوهایی به طرح گیاهان از آیتم های قدیمی و دمده در دکور منزل

تابلوی گیاهان پررنگ، به ویژه مواردی که برگ درخت خرما را نشان می‌دهد، از چند سال پیش بسیار محبوب و ترند شده است. اما این حجم از فراگیری این تابلوها باعث شده است تا از محبوبیت آن‌ها کم شود و مردم به سمت تابلوهای نقاشی شده یا عکس‌های چاپ شده بروند.

تابلوهایی به طرح گیاهان

روکش‌های طرح‌دار مبل، جنجالی در سال ۲۰۲۱

این روکش ها در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ در بین مردم بسیار محبوب بوده‌اند. امروزه نیز روکش مبلمان از دنیای پارچه‌های ساده خداحافظی کرده است تا به سمت طرح‌هایی چون گل‌های پر رنگ و طرح‌های شاه ماهی برود.

روکش‌های طرح‌دار مبل

پیشنهاد مطالعه: مطلب زیباتر از قبل مبلمان را چیدمان کنید! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

اتاق نشیمن شما این وسیله را کم دارد +ویدیو

همیشه هم نیاز نیست برای ایجاد تغییر در اتاق نشیمن هزینه زیادی صرف کنید. با کمی وقت و حوصله…