ساخت دکوری‌های زیبا با وسایل دور ریز

۳
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کارتن‌های شانه تخم مرغ را دور نیندازید. برای ساخت دکوری های تزیینی، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

با استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی در اطراف به راحتی و با کمی خلاقیت، دکوری های جذاب بسازید و در تزیین خانه استفاده کنید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ می‌پردازیم.

ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

فرصت را از دست ندهید، از وسایل ساده و دور ریختنی، دکوری‌های خلاقانه بسازید و دکوراسیون خانه را تغییر دهید. شانه تخم مرغ، پتانسیل بالایی برای استفاده مجدد در تزیینات داخلی دارد.

ساخت گل‌های تزیینی از ایده‌های ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

با چند برش ساده، از شانه تخم مرغ، گل‌های زیبا بسازید و در قسمت‌های مختلف، برای تزیین استفاده کنید. از رنگ اکریلیک یا گواش برای زیباتر کردن گل‌ها استفاده کنید. بعد از اتمام رنگ‌آمیزی برای تثبیت رنگ و جلوه بیشتر، اسپری براق کننده روی گل‌ها بپاشید و تا خشک شدن، به گل‌ها فرصت دهید. اسپری‌های رنگی هم گزینه مناسبی برا رنگ کردن شانه تخم مرغ است. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این رنگ‌ها در خانه انرژی منفی ایجاد می‌کنند سر بزنید.

ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

تابلویی زیبا با گل‌های شانه تخم مرغ

  • بوم نقاشی را با رنگ روشن پوشش دهید. پس از رنگ‌آمیزی با رنگ اکریلیک دلخواه، اجازه دهید کاملا خشک شود.
  • شانه تخم مرغ را برش داده و گل‌های زیبا مطابق تصاویر، بسازید و سپس آن‌ها را به رنگ‌های مختلف در آورید.
  • از دکمه و وسایل دیگر برای تزیین گل‌ها استفاده کنید تا جذاب‌تر به‌نظر برسد. با استفاده از چسب، دکمه را داخل گل‌ها بچسبانید.
  • در نهایت طرحی که در ذهن دارید را روی بوم پیاده کنید و آن‌ها را در جای خود بچسبانید. اکنون تابلوی بی‌نظیر شما آماده است، در قسمت‌های مختلف خانه، از آن استفاده کنید.

ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

ریسه چراغ‌دار از از ایده‌های ساخت وسایل دکوری با شانه تخم مرغ

پس از ساخت گل‌های کوچک با شانه تخم مرغ، ریسه‌های لامپ‌دار تهیه کنید و انتهای گل‌ها را سوراخ کرده و در آن قرار دهید. به این ترتیب، ریسه رنگی با طرح گل‌های جذاب ایجاد کرده‌اید.

ریسه چراغ‌دار

تزیین وسایل با گل‌های دست‌ساز شانه تخم مرغ

  • گل‌ها را برای تزیین آینه ساده استفاده کنید و دکوراسیون خانه را متحول کنید. قابی ساده را با گل‌ها شانه تخم مرغ، تزیین کنید و دکوری جدیدی را به‌وجود آورید. گل‌ها شانه تخم مرغ، ایده بسیار خوبی برای احیا و بازسازی وسایل و قاب‌های قدیمی است.
  • آینه‌ای ساده را با گل‌های دست‌ساز از شانه تخم مرغ، تزیین کنید و آن را تغییر دهید.
  • حلقه‌های چوبی یا فلزی قدیمی را، با گل‌های رنگی پوشش داده و دکوری زیبایی، برای روی در اتاق خواب یا در ورودی، تهیه کنید. شاخه‌های خشک شده درختان را از حیاط بردارید، آن‌ها را تمیز کرده و اسپری براق کننده بزنید. سپس از گل‌های ساخته شده روی آن بچسبانید و برای تزیین دیوار استفاده کنید. البته می‌توانید، آن را داخل یک قاب قرار داده و آن را به تابلویی زیبا تبدیل کنید.

تزیین وسایل با گل‌های دست‌ساز

جا گلی دکوری

خلاقیت به خرج دهید و شانه تخم مرغ را به اشکال مختلف برش دهید و به‌عنوان گلدان برای گیاهان تزیینی استفاده کنید. کاکتوس‌های زیبای زیر، ایده جذابی برای ساخت یک دکوری جذاب و خلاقانه است.

جا گلی دکوری

پیشنهاد مطالعه: مطلب جدیدترین ایده‌ها برای تزیین دیوار تلویزیون را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این گیاهان آپارتمانی هرگز خشک نمی‌شوند

فضای ساختمان‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده که کلیه شرایط مطلوب برای پرورش گل و گیاه در آن وجود ن…