بهترین و ارزان‌ترین ایده‌ها برای دکور بالکن

۲
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بالکن فضای دوست داشتنی هر خانه است. از بالکن می‌توانید برای لذت بردن از هوای تازه و نور خورشید استفاده کنید یا یک فضای دنج و آرام برای رفع خستگی و نوشیدن چای آماده کنید.
دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

بالکن هر خانه به هر شکل و اندازه‌ای که هست می‌تواند به یک فضای دلپذیر تبدیل شود که به خانه شما زیبایی و به قلب شما آرامش بدهد. در این مطلب از مجله دلتا در مورد دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن برای کاربردهای مختلف صحبت می‌کنیم و ایده‌های متنوعی را بررسی می‌کنیم.

دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

چه بالکن خانه شما کوچک باشد چه بزرگ ما برای شما ایده‌های فوق العاده‌ای داریم. حتی اگر می‌خواهید با هزینه کم برای بالکن آپارتمان خود یک فضای زیبا را آماده کنید، نگران نباشید. در پایان این مطلب می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

استفاده از پالت‌های چوبی

با کمی خلاقیت به جای مبل و صندلی می‌توانید با استفاده از پالت‌های چوبی دست دوم یا بدون استفاده برای بالکن و تراس مبلمان بسازید. از این مدل پالت‌ها که برای حمل بار استفاده می‌شوند، می‌توان برای کاربردهای متنوعی بهره برد. به‌عنوان مثال علاوه بر مبلمان و میز می‌توانید یک استند برای گیاهان خود تهیه کنید.

دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

استفاده از ریسه‌های نور از نکات دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

برای شاداب کردن فضا علاوه بر گل‌کاری می‌توانید از چراغ‌های ریسه‌ای بهره ببرید. نورپردازی در دکور بالکن آپارتمان اهمیت زیادی دارد. استفاده از چراغ‌های ریسه‌ای و رنگی متناسب با فضا می‌تواند دکور بالکن آپارتمان شما را در شب بسیار آرامش‌بخش و شاعرانه کند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این رنگ‌ها در خانه انرژی منفی ایجاد می‌کنند سر بزنید.

دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

درست کردن فضایی برای بازی بچه‌ها در دکور بالکن آپارتمان

می‌توانید بالکن را تبدیل به یک فضای امن و جذاب برای بازی کودک خود کنید. اما به این نکته دقت کنید که جان پناه بالکن و تراس انواع مختلفی دارد و از متریال مختلفی برای ساخت آن استفاده می‌شود. به‌عنوان مثال آجر، بتن، شیشه، فلز، کابل و غیره اگر از جنس شیشه است باید سکوریت باشد و ضخامت آن تضمین شده باشد و اگر از نرده‌های چوبی برای حفاظ بالکن استفاده کرده‌اید فراموش نکنید که نرده‌های چوبی پس از مدتی نیاز به تجدید یا تغییر دارد.

درست کردن فضایی برای بازی بچه‌ها

استفاده از پشتی و تشک از نکات دکور بالکن آپارتمان و تزیین آن

می‌توانید با تشکچه‌های ساده و تعدادی پشتی یک فضای زیبا و صمیمی در بالکن ایجاد کنید. اگر می‌خواهید فضای شما سنتی‌تر شود وسایل قدیمی مانند زیراندازهای سنتی و کوسن‌های استوانه‌ای را جایگزین تشک‌های فانتزی کنید.

استفاده از پشتی و تشک

پیشنهاد مطالعه: مطلب خانه ۵۰ متری‌تان را ۱۰۰ متری کنید! را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

وسایل تزیینی شیک را در خانه بسازید

برای اینکه چیدمان خانه خود را تغییر داده و تنوعی در آن ایجاد کنید نیازی نیست که وسیله خاصی…