جدیدترین ایده‌ها برای تزیین دیوار تلویزیون

۵
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون به زیباترین شکل ممکن می‌توانید تحولی چشمگیر در دیزاین نشیمن ایجاد کنید.
جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

اتاق نشیمن فضایی است که بیشتر وقت اعضای خانواده در آن سپری می‌شود و ارزش آن را دارد که برای دکور کردن آن وقت زیادی صرف کنید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون می‌پردازیم.

جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

سبک‌های بسیار متنوعی برای دکور دیوار پشت تلویزیون وجود دارد که هرکدام مزیت‌های منحصربه خود را دارند. در ادامه به معرفی این طرح‌ها می‌پردازیم.

نمونه دکور پشت تلویزیون با چوب معاصر از جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

این دکور پشت تلویزیون با چوب هر روز طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. می‌توانید هر بیننده‌ای را به هیجان بیاورید. ترکیب این دکور با میز جلومبلی و میز شناور خاکستری روشن فضایی اغواکننده در نشیمن ایجاد کرده است.

جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

این مدل دکور پشت تلویزیون با چوب حس و حالی مدرن و بسیار شیک به فضای نشیمن بخشیده است. شلف‌ها، کمدهای دیواری و زمینی جذاب‌ترین بخش این طرح را شکل می‌دهند. تضاد دکور چوبی با کفپوش تیره رنگ نشیمن و دیوارهای سفید آن باعث شده که دکور چوبی پشت تلویزیون اولین نقطه‌ای در نشیمن باشد که نگاه را به سوی خود می‌کشاند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب بدون مبلمان، خانه‌ای شیک و زیبا داشته باشید! سر بزنید.

جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

طراحی دیوار تلویزیون با چوب و کمدهای زمینی

این مدل معاصر و خاص دکور پشت تلویزیون با چوب در کنار دیزاین مدرن بسیار شیک و زیبای نشیمن بیشتر به چشم می‌آید. طراحی پشت میز تلویزیون با چوب و کمدهای زمینی سفید نگاه هر بیننده‌ای را به دام می‌اندازد. ترکیب خردلی و سفید همواره یکی از خارق العاده‌ترین تضادهای رنگی برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون است.

دیوار تلویزیون با چوب و کمدهای زمینی

طراحی داخلی به سبک معاصر و انتزاعی قرمز رنگ حس و حالی پویا و زنده به فضای این نشیمن بخشیده و دکور چوبی دیوار پشت تلویزیون نیز آن را به ایده‌آل‌ترین فضا برای گذران اوقات فراغت اعضای خانواده تبدیل کرده است. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب این فرش مناسب مبلمان شماست! سر بزنید.

طراحی داخلی به سبک معاصر و انتزاعی قرمز

شلف چوبی در این طرح در ترکیب با فضای ذخیره‌سازی زمینی و دیواری و دیوار سفید رنگ بسیار زیبا کنار یکدیگر جای گرفته‌اند و به واقع فضایی لذت‌بخش برای سینمای خانگی را شکل داده‌اند.

شلف چوبی در دکور تلویزیون

دکور پشت دیوار تلویزیون با چوب با چاشنی سبک کلاسیک از جدیدترین طرح های دکور دیوار تلویزیون

پنل چوبی دیوار پشت تلویزیون این طرح در شکل قابی بسیار زیبا خودنمایی می‌کند. این طرح در ترکیب با میز تلویزیون و دیوار سفید رنگ به شکل بی‌نظیری با دکوراسیون گلدار نشیمن که فضای قدیمی و کلاسیک دارد هماهنگ شده است.

دکور پشت دیوار تلویزیون با چوب به سبک کلاسیک

طرح چوبی سرتاسری

دکور چوبی سرتاسری دیوار پشت تلویزیون می‌تواند هم کاربردی باشد و هم نقطه کانونی دیزاین را شکل دهد. شلف‌های زمینی این طرح فضای ذخیره‌سازی برای لوازم جانبی تلویزیون فراهم کرده‌اند و در مقایسه با سایر بخش‌های خانه هویت منحصربه‌فرد و خاصی به نشیمن داده‌اند.

طرح چوبی سرتاسری

لزوما نباید دیواری پشت تلویزیون باشد تا آن را دکور کنید. می‌توانید با این طرح چوبی سرتاسری بسیار زیبا در ترکیب با فلز دیواری برای پشت تلویزیون بسازید و به آسانی تلویزیون را روی آن نصب کنید. طرحی خاصی که اجرای آن فوق العاده راحت و آسان است.

دکور پشت تلویزیون

پیشنهاد مطالعه: مطلب این رنگ‌ها در خانه انرژی منفی ایجاد می‌کنند را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

تنها با یک بادکنک گلدان دکوری بسازید +ویدیو

تزیین خانه با گلدان روشی زیبا برای شیک کردن خانه شماست. گلدان‌ها چه پر از گل‌های تازه و زی…