زنان از این ۷ مرد متنفر هستند

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نوع رفتار و گفتار شما باعث می‌شود که یک زن شما را دوست داشته باشد یا از شما متنفر شود.
ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود. این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌ هستند. در این مطلب از مجله دلتا به ویژگی های بد مردان از نگاه زنان می‌پردازیم.

ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

زندگی کردن با یک مرد بد می‌تواند بسیار عذاب‌آور باشد. در نتیجه، بهتر است قبل از ازدواج عجله نکنید و برای شناخت فرد مقابل خود زمان کافی بگذارید.

مردهایی که هیچ سوالی در مورد شما نمی‌پرسند چون اصلا اهمیتی نمی‌دهند

بعضی مردان هستند که از زمین و زمان حرف می‌زنند و در مورد هر چیز با‌ ربط و بی‌ربطی از شما سوال می‌کنند و حتی جواب تمام پرسش‌های شما را می‌دهند، درست مثل اینکه با آن‌ها مصاحبه می‌کنید، اما هیچ سوالی در مورد خودتان نمی‌کنند و به خوبی نشان می‌دهند که اصلا اهمیتی نمی‌دهند شما چه کسی هستید و چه ویژگی‌ها و شخصیت و شرایطی دارید. برای اینکه رابطه عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب آیا فقط عشق برای ازدواج کافی است؟ سر بزنید.

ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

مردهایی که وسط حرف‌های شما به گوشی‌شان نگاه می‌کنند

شما حرف می‌زنید و فکر می‌کنید او حواسش کاملا به شماست، اما گرما گرم گفتگوی‌تان، به گوشی‌اش نگاه می‌کند و عملا اعلام می‌کند که اهمیتی به حرف‌های شما و حضورتان نمی‌دهد.

عبوس بودن از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود! این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌ هستند.

مردهایی که وقتی با آن‌ها حرف می‌زنید، هر جایی را نگاه می‌کنند غیر از شما

این سناریو حتی خنده‌دار هم هست. شما با او حرف می‌زنید و چشمان او مدام این طرف و آن طرف می‌چرخد. انگار کسی را پشت سر شما می‌‌پاید یا لنز در چشمش جابجا شده و اذیتش می‌کند، مشکل چیست؟ آیا نمی‌تواند بیشتر از ۳۰ ثانیه به شما نگاه کند؟ از حرف زدن شما خوشش نمی‌آید یا اصلا حوصله‌تان را ندارد.

ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

مردهایی که بی‌وقفه در مورد موضوع بی‌اهمیتی حرف می‌زنند

درست است که این مرد عاشق کارش است، در تمرینات بدنسازی‌اش پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته یا با خاطرات دوران دانشجویی‌اش زندگی می‌کند. اما اگر شما هیچ علاقه‌ای به شنیدن این حرف‌ها ندارید چرا او باید بی‌‌‌وقفه در موردشان حرف بزند؟ اگر موضوعی که مطرح می‌کند مورد علاقه‌ شما باشد خیلی هم عالیست که درباره‌اش گفتگو کنید اما اگر عادت کرده که وقتی پیش شماست همیشه از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی در شما ایجاد خواهد کرد.

اهمیت ندادن به نظافت شخصی از ویژگی های بد مردان از نگاه زنان

درست است که بدن هرکسی، بوی خاص خودش را دارد و هیچ کس هم کامل و بی‌عیب نیست، اما بعضی از مردها انگار با بهداشت فردی غریبه‌ هستند. حوصله‌ دوش گرفتن و مسواک زدن ندارند و فقط می‌خواهید هر چه زودتر از پیش آن‌ها فرار کنید.

مردهایی که به شما می‌گویند: تو مثل زن‌های دیگر نیستی چون …

هر چیزی که جای خالی جمله‌ بالا را پر کند همیشه دردناک است، چون همه‌ زن‌ها لزوما باهوش، پولدار یا زیبا نیستند، چون اساسا همه‌ قرار نیست ایده‌آل باشند. شما به اندازه‌ خودتان خوب و زیبا و باهوش هستید و هیچ‌کس حق ندارد شما را با «همه‌ زن‌های دیگر» مقایسه کند.

مردهایی که به شما می‌گویند: تو مثل زن‌های دیگر نیستی

پیشنهاد مطالعه: مطلب علل گرایش به ازدواج موقت یا صیغه چیست؟ را بخوانید.

۸ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در ۲:۴۸ ب٫ظ

 2. ناشناس

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ در ۹:۴۴ ق٫ظ

 3. ناشناس

  ۹ مهر ۱۴۰۱ در ۱:۴۶ ق٫ظ

 4. ناشناس

  ۱ مهر ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۱ ق٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۹:۳۰ ق٫ظ

 6. ناشناس

  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۵:۴۰ ب٫ظ

 7. ناشناس

  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۳:۰۲ ب٫ظ

 8. ناشناس

  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۶:۰۱ ق٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

تقویت حافظه با ۶ راهکار ساده

تقویت حافظه دغدغه این روزهای اکثر مردم شده است که برخلاف تصور عامه مردم نه‌تنها ارثی نیست؛…