ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

۳
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای انتخاب یک شلوار با سایز کمر مناسب، بدون نیاز به توجه به جدول اندازه‌ گیری شلوار زنانه، دو راه پیشنهاد می‌شود.
انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

گاهی پیش می‌آید که بخواهیم شلوار جین را از دست فروشی یا مغازه‌ای که اتاق پرو مناسب ندارد خریداری کنیم. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن می‌پردازیم.

ترفند انتخاب سریع شلوار بدون پرو کردن

سایز کمر

برای انتخاب یک شلوار با سایز کمر مناسب، بدون نیاز به توجه به جدول اندازه‌ گیری شلوار زنانه، دو راه پیشنهاد می‌شود:

دست را از پنجه مشت کرده و تا آرنج مطابق عکس زیر در کمر قرار می‌دهیم؛ اگر به طور کامل و بدون زاویه‌دار شدن مچ و یا فضای اضافه در کمر جای گرفت، شلوار برای سایز کمر مناسب است.پیچیدن کمر شلوار دور گردن؛ در صورت رسیدن انتهای آن به هم، سایز کمر شلوار مناسب است.

قد شلوار

برای خرید یک شلوار به بلندی پاها، می‌توان هر پاچه را در هر دست گرفت. اگر خط وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد و دست‌ها بدون زاویه و صاف باشند، بلندی شلوار دقیقا به‌اندازه پاها خواهد بود.

انتخاب سریع شلوار

اندازه‌ گیری باسن شلوار

برای انتخاب سایز مناسب شلوار بدون نیاز به جدول سایز شلوار زنانه، اگر پهن‌ترین قسمت ران شلوار را از ابتدای شانه راست تا انتهای شانه چپ قرار دهیم:

 • اگر کوچک‌تر از فاصله دو شانه باشد، شلوار تنگ خواهد بود.
 • اگر به‌اندازه فاصله دو شانه باشد، شلوار اندازه است.
 • اگر از اندازه دو شانه بزرگ‌تر باشد، شلوار گشاد خواهد بود.

سایز پاچه شلوار اسکینی

اگر دست مشت شده از پاچه شلوار اسکینی عبور کند این شلوار بدون سختی پوشیده خواهد شد و اندازه آن مناسب است. اگر به مطالبی پیرامون انتخاب لباس مناسب علاقه دارید به مطلب حتی اگر چاق هستید با این لباس‌ها لاغر به‌نظر می‌رسید مراجعه کنید.

تعیین اندازه عرض شلوار

برای تعیین عرض مناسب شلوار آرنج را خم کنید و دست را مشت کنید. آرنج باید دقیقا اندازه کمر شلوار باشد. این ترفند مناسب کسانی است که شلوار با مدل کمر استاندارد می‌پوشند. اگر کمر شلوار فاق بلند باشد نباید کاملا اندازه آرنج باشد.

تعیین اندازه قد شلوار

پایین پاچه‌های شلوار را با دو دست بگیرید و دست‌ها را تا جایی که می‌توانید باز کنید. اگر وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد اندازه شلوار مناسب‌تان است.

انتخاب شلوار بدون پرو

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مجله دلتا مطلب این ۳ مدل شلوار زنانه را باید داشته باشید را بخوانید.

۳ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ در ۹:۰۸ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ در ۱:۰۷ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکاتی مهم برای آرایش چشم گود

آرایش چشم گود به شما کمک می‌کند زیبایی خاصی را به چهره خود بدهید. چشمان گود به چشمانی گفته…