با لباس مشکی جذاب‌ترین تیپ را بزنید

۲
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ست کردن رنگ مشکی برای خانم‌ها نتیجه هیجان‌انگیز و شیکی دارد. خیلی‌ها این رنگ را دوست دارند. برای رفتن به مهمانی، سر کار و خرید می‌توانید با مشکی استایل جذابی بسازید و یک رنگ همیشه کاربردی و جذاب است.
تیپ های جذاب با لباس مشکی

ما ایرانی‌ها معمولا به پوشیدن لباس‌های مشکی علاقه زیادی داریم و حداقل یک دست لباس مشکی توی کمدمون داریم. مشکی یک رنگ کاربردی و جذاب است که همه جا می‌توانید استفاده کنید. این رنگ، راحت با رنگ‌های دیگر ست می‌شود. همیشه شیک و هیچ وقت هم تکراری نمی‌شود. اما برای اینکه با ست مشکی شیک‌تر به نظر برسید و استایل‌تان خیره کننده باشد باید یک سری نکات رو رعایت کنید. در این مطلب از مجله دلتا به موضوع تیپ های جذاب با لباس مشکی می‌پردازیم.

تیپ های جذاب با لباس مشکی

پالت سه رنگه بسازید

مشکی را در کنار دو رنگ دیگر به‌کار بگیرید. پالت سه‌رنگ نتیجه‌ جذابی دارد و شما را خاص و خوش‌تیپ نشان می‌دهد. ترکیب‌هایی مثل مشکی، قرمز و طوسی، مشکی، سفید و شکلاتی، مشکی، زرد و شکلاتی، مشکی، زیتونی و طوسی بسیار جذاب خواهند بود.

بلوز و شلوار مشکی، مانتو قرمز و کیف طوسی را امتحان کنید. مانتوی مشکی، بلوز سفید، شلوار مشکی، کیف و کفش شکلاتی با هم هماهنگ می‌شوند. بلوز سبز یا زیتونی در کمد شما پیدا می‌شود؟ آن را با دامن مشکی و کفش طوسی هماهنگ کنید.

از انتخاب گیپور غافل نشوید

گیپور مشکی یکی از انتخاب‌های خوب برای مهمانی شب و عصرانه است. می‌توانید بلوز گیپور را با دامن ساده انتخاب کنید. پیراهن گیپور با کفش پاشنه‌دار بسیار شیک و مجلسی به‌نظر می‌رسد. ممکن است از گیپور در طراحی پیراهن بهره ببرید و فقط بخشی از آن را گیپور کار کنید.

تیپ های جذاب

پیراهن مشکی را با کفش ورزشی بپوشید

ست کردن رنگ مشکی برای خانم‌ها، پیچیده نمی‌شود. پیراهن مشکی با کفش ورزشی سفید، مشکی، طوسی یا رنگی، استایل اسپورت جذابی‌ است که هیچ‌وقت کهنه نمی‌شود. پیراهن می‌تواند کوتاه یا بلند باشد.

می‌توانید به‌جای پیراهن، مانتو درنظر بگیرید. مانتوی مشکی با کفش ورزشی، شلوار جین و شالی که با کفش‌تان ست کرده‌اید، برای همه جا و همه وقت مناسب است.

ست کردن رنگ مشکی با آبی روشن را امتحان کنید

بلوز و شلوار مشکی دارید؟ آن را با مانتو آبی روشن ست کنید. بلوز آبی هم برای هماهنگی با دامن یا شلوار مشکی به‌کارتان می‌آید.

کت و شلوار آبی روشن یا تیره، برای دورهمی‌های رسمی انتخاب خوبی است. زیر کت بلوز مشکی می‌پوشید و کفش پاشنه‌دار را با آن هماهنگ می‌کنید.

زرد و خردلی با مشکی چطور است؟

اگر از طرفداران طیف زرد و خردلی باشید، خیلی راحت آن را با مشکی ست می‌کنید. پیراهن زرد با مانتوی مشکی، بلوز زرد، دامن طوسی، کفش و کیف و لوازم جانبی مشکی، و بلوز مشکی با مانتوی خردلی، گزینه‌های جذابی هستند. ترکیب زرد خردلی و مشکی واقعا چشم‌نواز است.

لباس مشکی

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب فقط با یک شومیز چند ست جذاب بسازید را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در خانه ژل حالت‌دهنده ابرو بسازید

ساختن ژل ابرو در خانه به شما کمک می‌کند همیشه ابروهای مرتبی داشته باشید. ژل ابرو برای زیبا…